Тернополянка повідомляє про продавчиню-аферистку з інтернету (фото)

Тернополянка повідомляє про продавчиню-аферистку з інтернету, Дмитро Бондаренко

Жінка замовила в користувачки Фейсбуку блузку, оплатила, однак всі вказані терміни вже минули, а річ вона так і не отримала. А продавчиня мовчить і на повідомлення вже не відповідає.

Про це Татьяна Цыгиль написала у Фейсбуці.

"Дівчатонька, доброго вечора! Місяць тому замовляла блузку, «продавець» виклала безліч кофтинок, але приглянулося саме ця блузка, замовлення оформила, оплатила і через три тижні мала б бути блузочка) але на жаль вона ігнорує, один раз відповіла, і тепер десятки смс, а вона онлайн і не читає, хоча в чорний список мене не закинула. Скажіть, будь ласка, хтось стикався з нею? Є ще ймовірність повернути гроші чи блузку?І на всякий випадок будьте обережні", - написала жінка.

"Профілю 7 років. Дивно. Може з Китаю чекає. А там буде йти до 2 місяців. І з Турції, казали, що великі затримки. Але мала б хоч спілкуватись з покупцем. Дані картки і профіля співпадають? Йдіть в поліцію", - коментує Наталія Швайка Репак.

"Ще з лютого відгуки про неї негативні", - додає Наталія Швайка Репак.

Тернополянка повідомляє про продавчиню-аферистку з інтернету (фото), фото-1 Тернополянка повідомляє про продавчиню-аферистку з інтернету (фото), фото-2 Тернополянка повідомляє про продавчиню-аферистку з інтернету (фото), фото-3 Тернополянка повідомляє про продавчиню-аферистку з інтернету (фото), фото-4
шахрайство обман інтернет
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі