У Тернополі стався витік газу на одній із АЗС (фото)

У Тернополі стався витік газу на одній із АЗС, Антоніна Сімаченко

29 квітня о 21:10 до оперативно-диспетчерської служби оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Тернопільській області надійшло повідомлення про витік газу з наземного газового резервуару на території однієї з АЗС у м. Тернопіль.

На момент виникнення надзвичайної події в резервуарі містилось 7,3 м.куб зрідженого газу (пропан-бутан). Попередня причина витоку газу – вихід з ладу аварійного клапана на резервуарі.

До місця події було направлено 4 одиниці спеціальної аварійно-рятувальної техніки, 14 чол. особового складу, а також служби взаємодії. По прибуттю, об’єкт відключили від електропостачання, здійснили огородження небезпечної території та силами патрульної поліції обмежили туди доступ сторонніх осіб. Рятувальники слідкували за пожежною безпекою на місці події, готові в будь-який момент до реагування, на випадок ускладнення обстановки.

Також співробітники ДСНС здійснили обхід прилеглих житлових будинків, провели інформування мешканців про ситуацію, що склалася та проінструктували, як діяти, аби не наражатися на небезпеку.

30 квітня о 03:20 витік газу ліквідовано шляхом заміни аварійного клапана. Потерпілих внаслідок даної надзвичайної події не виявлено.

Керівництво підпорядкованими підрозділами на місці події здійснював заступник начальника Управління з реагування на надзвичайні ситуації полковник служби цивільного захисту Юрій Берестецький.

У Тернополі стався витік газу на одній із АЗС (фото), фото-1 У Тернополі стався витік газу на одній із АЗС (фото), фото-2 У Тернополі стався витік газу на одній із АЗС (фото), фото-3 У Тернополі стався витік газу на одній із АЗС (фото), фото-4 У Тернополі стався витік газу на одній із АЗС (фото), фото-5 У Тернополі стався витік газу на одній із АЗС (фото), фото-6
Тернопіль АЗС газ рятувальники
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі