Тернопільщина менше, ніж на половину забезпечена ліками від туберкульозу

Тернопільщина менше, ніж на половину забезпечена ліками від туберкульозу, Наталія Наконечна

До такого висновку дійшли спеціалісти Інституту аналітики та адвокації. Вони проаналізували скільки замовляли медичних препаратів та встановили фактичну забезпеченість пацієнтів у 2014-2016 роках.

Упродовж 2012–2016 років в Україні діяла державна цільова програма протидії захворюванню на туберкульоз. Фінансували заходи за кошти Державного бюджету та коштів Глобального фонду.За результатами дослідження упродовж 3 років регіон мав бути забезпечений ліками, в середньому, на 40%. – розповідає аналітик ІАА Поліна Колганова. Але зрозуміти скільки хворих насправді отримували медичну допомогу ми не змогли, оскільки профільна установа Тернопільської області надала інформацію лише про їх чисельність, пише "Реально".

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, туберкульоз є однією з десяти найпоширеніших причини смерті в світі. А у 2014 році Україна вперше ввійшла до п’яти країн світу з найвищим рівнем захворюваності на стійкий до лікування туберкульоз.Подробиці дослідження за посиланням.Довідка: Дослідження здійснене ГО «Інститут аналітики та адвокації» за підтримки БО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД», Прес-служба ГО «Інститут аналітики та адвокації».

Тернопільщина туберкульоз хворі ліки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі