Тернополянин став свідком зливу нечистот у Тернопільський став (ФОТО+ВІДЕО)

Тернополянин став свідком зливу нечистот у Тернопільський став, Наталія Наконечна

Про це зазначає на своїй сторінці у мережі "Facebook" Руслан Олійник.

"Вчора ввечері знову були свідками скиду в тернопільський став відходів людської життєдіяльності (фекалій !!!). Також в став поплили тверді побутові відходи (засоби особистої гігієни та контрацепції).

Для фіксації даного факту були викликані представники поліції та міськводоканалу... Вразила позиція працівників водоканалу, які спочатку заявили,що це може текти тільки дощова вода,хоча дощу не було. А стійкий ,специфічний сморід,що заполонив Парк Шевченка,вони просто ігнорували. І дуже швидко покинули місце даного злочину. По даному факту було складено протокол і письмовий запит до міської ради...", - йдеться у дописі.

Тернополянин став свідком зливу нечистот у Тернопільський став (ФОТО+ВІДЕО), фото-1 Тернополянин став свідком зливу нечистот у Тернопільський став (ФОТО+ВІДЕО), фото-2 Тернополянин став свідком зливу нечистот у Тернопільський став (ФОТО+ВІДЕО), фото-3 Тернополянин став свідком зливу нечистот у Тернопільський став (ФОТО+ВІДЕО), фото-4 Тернополянин став свідком зливу нечистот у Тернопільський став (ФОТО+ВІДЕО), фото-5
Тернопіль нечистоти став
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі