Скільки тернополянам доведеться заплатити за похід до лікаря?

Скільки тернополянам доведеться заплатити за похід до лікаря?, Антоніна Сімаченко

Тарифи на платні послуги встановили для всіх медичних закладів міста. Відповідні рішення прийняли під час чергового засідання виконавчого комітету.

Як зазначено у документах, прийняли їх з метою встановлення тарифів в економічно обґрунтованому розмірі на ринку реалізації медичних послуг.

Вперше тарифи на платні медичні послуги для двох реорганізованих комунальних підприємств – третьої лікарні та лікувально-діагностичного центру були встановлені минулого року. Тепер же їх оновили.

– Пропонується встановити тарифи на платні медичні послуги для комунального некомерційного підприємства «Міська комунальна лікарня №3» Тернопільської міської ради та для КП «Тернопільський міський лікувально – діагностичний центр», – зазначив Ростислав Левчук, начальник відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення. – Разом з тим втрачає чинність рішення виконкому за минулий рік, де були встановлені такі ж тарифи. Рішення пов’язані зі зміною мінімальної зарплати, зміною цін на енергоносії та інші об’єктивні обставини.

Іншим рішенням на виконкомі затвердили тарифи ще для шести міських медичних закладів, пише зз. Детальніше ознайомитися із вартістю послуг, які вони надають можна тут. Для тернополян, які  належать до зони обслуговування того чи іншого медично-лікувального закладу медичні послуги залишаються безкоштовними.

Тернопіль лікар послуги оплата
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі