• Головна
  • Портрет Ейнштейна та великий космонавт прикрасили стіни Тернополя (фото)
15:06, 1 травня 2018 р.

Портрет Ейнштейна та великий космонавт прикрасили стіни Тернополя (фото)

Портрет Ейнштейна та великий космонавт прикрасили стіни Тернополя (фото)

Нещодавно у "файному місті" відбувся фестиваль Вуличного мистецтва, який зацікавив, як юних художників так і досвідчених митців.

— Фестиваль Вуличного мистецтва відкриває для Тернополя нових, невідомих митців. Ми даємо можливість дітям створювати власні малюнки, тобто, щоб вони не обмальовували паркани просто так, а пустити це мистецтво в правильне річище. Юних художників не обмежували, вони малювали все, що хотіли. А поряд з ними створювали свої картини досвідчені митці, які намалювали Ейнштейна та космонавта, — коментує ДОБІ голова громадської організації "Центр Науки" Христина Білінська.

За словами Христини Білінської, портрет Ейнштейна не єдиний. З часом намалюють також Теслу та Пулюя. 

— Ці портрети ми малюємо для того, щоб показати, що наші вчені, а саме Пулюй, теж відомі. Тобто, так ми ставимо Пулюя в один ряд із фізиками, яких знають по цілому світу. Більшість винаходів, які знаходяться в Центрі Науки опираються на експерименти та досвід цих науковців, —  коментує ДОБІ Христина Білінська.

Центр Науки — це одна із родзинок міста Тернополя. Щоб відвідати організацію до Тернополя цілими групами приїжджають діти з Хмельницького, Львова та Івано-Франківська.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #мурал
Оголошення
live comments feed...