• Головна
  • На Тернопільщині в храм влетіла блискавка
19:26, 2 травня 2018 р.

На Тернопільщині в храм влетіла блискавка

На Тернопільщині в храм влетіла блискавка

Якщо Тернопіль у вихідні заливало дощем, то у Кременці трапилася більш приголомшлива й сенсаційна подія. Як розповіли парафіяни одного з храмів, що розташований у центрі міста, до церкви залетіла кульова блискавка.

Спочатку люди не могли зрозуміти що відбувається, а коли з’ясували, що це справді найзагадковіше і некероване явище природи, неабияк злякалися.

Як розповіли Терену кременчани, котрі постійно відвідують згаданий храм, блискавка піднялася під купол, почувся звук, схожий на вибух, після чого блискавка зникла.

Довідка:

Кульова блискавка – явище унікальне і своєрідне. За історію людства накопичилося понад 10 тисяч свідчень про зустрічі з «розумними кулями». Проте досі вчені не можуть похвалитися великими досягненнями у сфері дослідження цих об’єктів. Існує маса різних теорій про походження і «життя» кульових блискавок. Час від часу в лабораторних умовах вдається створити об’єкти, за виглядом і властивостями схожі на кульові блискавки – плазмоїди. Тим не менш, чіткої картини і логічного пояснення цьому явищу ніхто надати так і не зміг.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #храм #блискавка
Оголошення
live comments feed...