![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
20:02, 10 травня 2018 р.
Тернополянина на "Дружбі" побив і пограбував невідомий
![Тернополянина на "Дружбі" побив і пограбував невідомий Тернополянина на "Дружбі" побив і пограбував невідомий](/dist-assets/images/cap.jpg)
Чергове повідомлення про грабіж вчора, 9 травня, отримали тернопільські патрульні. Інцидент трапився близько 23-ої години вечора на масиві «Дружба».
Зі слів заявника, на нього напав невідомий чоловік просто на зупинці громадського транспорту поряд з педагогічним університетом. Окрім нього в цей час там більше нікого не було. Цим, схоже, і скористався пройдисвіт. Детальних обставин потерпілий вказати не зміг, адже отримав від грабіжника тілесні ушкодження, пишуть Тернополяни
Після того, як він отямився, зрозумів, що злодій поцупив у нього сумку, в якій були ключі та невелика сума грошових коштів, а також обручальне кільце. Про випадок тернополянин повідомив у поліцію.
Нагадаємо, що це далеко не перший випадок, що трапився в цей період у Тернополі. Люди вже декілька разів повідомляли про аналогічні злочини щодо них і в більшості випадків траплялися вони саме на «Дружбі» у пізню пору.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:01, 18 липня
10:52, 19 липня
1
10:57, 23 липня
78
14:42, 22 липня
58
live comments feed...