Переконливі перемоги програмістів ТНТУ ім. І. Пулюя

У Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя нещодавно відбувся I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування ACM-ICPC 2018 (Association for Computing Machinery – International Collegiate Programming Contest).

Базою для проведення олімпіади було визначено комп’ютерні та наукові лабораторії кафедр факультету комп’ютерно-інформаційних систем. Задіяне апаратне та програмне забезпечення є одним з найпотужніших у Тернопільському регіоні.

Всеукраїнська студентська олімпіада з програмування – це щорічна система масових очних змагань у творчому застосуванні отриманих знань, умінь і навичок командної роботи з комп’ютерної алгоритмізації та створення ефективних програм серед студентських команд вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації.

Метою олімпіади є створення умов для формування і підготовки університетських команд для участі в командній студентській першості світу з програмування АСМ-ICPC. Олімпіада є складовою частиною відбіркових змагань Першості світу і проводиться за погодженими правилами. Всі учасники олімпіади реєструються як учасники Першості світу.

В олімпіаді взяли участь команди вищих навчальних закладів міста Тернополя та області (загалом 47 команд), зокрема: Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя, Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка, Тернопільського національного економічного університету, Галицького коледжу ім. В’ячеслава Чорновола, Технічного коледжу ТНТУ, Гусятинського коледжу ТНТУ, Зборівського коледжу ТНТУ. Також цьогоріч участь у Шкільному Дивізіоні змагань взяли 2 шкільні команди, представники Тернопільської гімназії ім. І. Франка.

Уже стало приємною багаторічною традицією, що програмні інженери, вихованці кафедри програмної інженерії під керівництвом тренера – старшого викладача кафедри комп’ютерних систем та мереж Петрик Оксани Юліанівни вкотре перемагають на 1 етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування серед вищих навчальних закладів міста Тернополя та області. Це вказує не лише на високий рівень математичної та ІТ-підготовки, але й сприятливий мікроклімат в колективі науковців і студентівта індивідуальні результативніформи роботи з обдарованою молоддю.

Слід зауважити, що залучення студентів до наукової роботи і проектів в рамках наукової спеціалізаціїтаміжнародної науково-освітньої кооперації IT-кафедр університету, зокрема кафедр програмної інженерії, комп’ютерних наук та комп’ютерних систем та мереж, передусім, індивідуальний підхід до роботи з обдарованою молоддю, поглиблене вивчення двох основних європейських мов, відбір і постійна підготовка студентів до участі у Всеукраїнськихта міжнародних олімпіадах, конкурсах, літніх і зимових школах, стажуваннях та академічній мобільності у провідних європейських університетах (реальні діючі спільні науково-освітні програми з провідними французькими, німецькими та польськими вищими навчальними закладами: Університет П’єра і Марії Кюрі Сорбона Париж 6, Університет Блеза Паскаля, Університет м. Шмалькальден, Люблінська політехніка та ін.) є визначальними чинниками, що в комплексі з основною освітньою підготовкою визначають високий рівень якості підготовки майбутнього програмного інженера та IT-фахівця. Саме тому і провідні IT-роботодавці найбільше зацікавлені у таких випускниках та такій підготовці, що здійснюється в ТНТУ. Студенти в цьому швидко переконуються. Беручи активну участь у таких заходах, вони набувають величезного практичного досвіду розв’язувати складні задачі, нестандартно мислити, коректно формулювати свої думки,досвіду командної роботи і головне – іти вперед і разом перемагати. З іншого боку, це також спілкування з майбутнім роботодавцем, отримання не надуманого, а реального уявлення про майбутню роботу. Для того, щоб досягти таких результатів, потрібно постійно шукати нові форми,підходи і мотивації фахової підготовки.

Вітаємо всіх учасників і переможців!

Склад команд-переможців:

І місце —TNTU_YeahBoi (9 розв’язаних задач), Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, кафедра програмної інженерії.

Переможці олімпіади – команда TNTU_YeahBoi

1.Заяць Володимир, гр. СП-51

2.Бармак Ігор, гр. СП-51

3.Заярний Микола, гр. СП-11

(тренер – старший викладач кафедри комп’ютерних систем та мереж Петрик Оксана Юліанівна)

ІІ місце — команда  TNPU_StackTrace (Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка)


Нагородження призерів олімпіади (команда TNPU_StackTrace, 2-місце)

ІІІ місце — команда TNTU_TNT (Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, кафедра програмної інженерії)


Нагородження призерів олімпіади (команда TNTU_TNT, 3-місце)

1.Зашко Богдан, гр. СП-31

2.Приведа Оксана, гр. СП-31

3.Борівець Богдан,гр. СП-31

(тренер – старший викладач кафедри комп’ютерних систем та мереж Петрик Оксана Юліанівна)

Команди-переможці І етапу нагороджені відповідними сертифікатами, а також зможуть представляти Тернопільську область на ІІ етапі олімпіади (1/4 світового фіналу).


Організатори та переможці олімпіади

У ІІ етап Всеукраїнської олімпіади також виходять наступні команди:

-HCTNTU_Team5 – команда Гусятинського коледжу Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя

-TNTU_Rangers – команда Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя

-TNPU_mathematic – команда Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка

-HCTNTU_Team4 – команда Гусятинського коледжу Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя

-ZC-TNTU_Prime - команда Зборівського коледжу Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя

-C_TC_TNTU_ICTeam – команда Технічного коледжу Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя

-TNTUCH_Comand_A – команда Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола

-TNEU_FCIT_Dream_Team – команда Тернопільського національного економічного університету.

Серед шкільних команд участь взяли дві команди, що представляють Тернопільську гімназію ім. І. Франка:

s_IFUGT_Eagles(x86) – у складі: Олександр Сергійович Струк, Андрій Олександрович Третьяков, Валерій Денисович Хілініч, Василь Олегович Барна(тренер).

s_IFUGT_StackOverFlow - у складі: Богдан Олегович Зозуляк, Мирослав Іванович Тригубець, Михайло Олегович Миколенко, Василь Олегович Барна (тренер).

Перемогу, та можливість представляти Тернопіль у 2-му етапі Всеукраїнської олімпіади з програмування, серед шкільних команд здобула команда s_IFUGT_Eagles(x86).


Реєстрація команд та жеребкування робочих місць


Відкриття олімпіади


Оголошення регламенту та правил проведення олімпіади


Командне розв’язування завдань

Вручення сертифікатів

ТНТУ новини_ТНТУ Тернопільський_націанальний_технічний_університет
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
Автор
12
(1 оцінка)
Викладення
12
(1 оцінка)
Актуальність
12
(1 оцінка)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань. Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися.

Суспільство
Дерев’яні ведмеді, орли, леви та інші тварини, котрі ростуть просто із землі – не вигадка, а справа рук талановитого кременчанина Віктора Білосевича. Він єдиний, хто в районі займається художньою обробкою дерева і виготовляє шедеври із пеньків. Скульптури виготовлені майстром тепер знаходяться не тільки в рідному Кременці, а й далеко за його межами. Розповідає kremenets.city  Улюбленою справою Віктор Білосевич займається вже близько п’яти років, але перше...
Суспільство
Весна вже зовсім близько. Так, на незначне потепління на Тернопільщині вже відреагували перші весняні квіти — підсніжники, які помалу видніються з-під снігу, що тане під сонячним промінням. Так, очевидцями того, як оживає природа вже стали мешканці Кременеччини, пишуть Тернополяни. Люди у соцмережі «Фейсбук» діляться світлинами первоцвітів, що їх вже можна зустріти у Кременецьких горах. Під час останньої прогулянки сьогодні вранці тамтешній житель Олексій...
Суспільство
Сьогодні, 17 лютого, о 9:30 ранку на хвилях UA: Українське радіо Тернопіль (87,7 FM) пролунало повідомлення про радіаційну небезпеку в регіоні, що не відповідає дійсності. Екстрене оповіщення населення про надзвичайні ситуації у Тернопільській області здійснює Управління з питань цивільного захисту населення Тернопільської обласної державної адміністрації шляхом переривання сигналу Суспільного радіо та трансляції власної інформації. UA: Українське радіо Те...
Спорт
Тернопільський спортсмен Дмитро Підручний показав гарний результат у гонці переслідування на восьмому етапі Кубка світу з біатлону в Солт-Лейк Сіті. Українець за підсумками спринту стартував 33-м, але на дистанції зміг покращити свої позиції та, попри 3 хиби на вогневих рубежах, піднявся на 14-ту сходинку. Інший українець Артем Тищенко, який також кваліфікувався до персьюту, на старт гонки не вийшов. Переможцем гонки переслідування став француз Кантен Фійо...
Суспільство
Нещодавно у музеї  Юліуша Словацького, що в Кременці, відбулося відкриття виставки графічних робіт Анет Собко «Життя – як політ метелика». Про цю талановиту художницю дуже мало знають як у її рідній Демидівці на Рівненщині, так і у Кременці, де навчалася дівчина. Однак за доволі короткий час вона зуміла стати відомою у Португалії. Анет – 27 років. Вона закінчила Демидівський ліцей і вступила у Кременецький обласний гуманітарно-педагогічний інститут ім.Тара...
Суспільство
Хто та у яких випадках повинен подавати декларацію? Як самому обчислити суму податку на доходи фізичних осіб і військового збору? Кому подавати декларацію не треба? У які терміни необхідно сплатити податкові зобов’язання? Про ці та інші аспекти декларування доходів за 2018 рік кореспонденту «Терену» розповів заступник начальника Головного управління ДФС у Тернопільській області Петро Якимчук. – Отже, із 1 січня 2019 року розпочалась кампанія декларування г...
Суспільство
Близько ста індивідуальних теплових пунктів облаштували у тернопільських багатоповерхівках, – повідомив голова ГО «Рада голів ОСББ міста Тернополя» Сергій Лупак. За його словами, нове устаткування дозволяє мешканцям суттєво економити на опаленні взимку. Пише За Збручем. У перспективі кожен будинок в Тернополі планують облаштувати ІТП і тепловим лічильником. Це дозволить регулювати теплопостачання та мінімізувати тепловтрати, – кажуть комунальники. Однак об...
Пригоди
Лекцію про космічне майбутнє України прочитають у Тернополі 20 лютого. Пройде вона у рамках всеукраїнського туру «Космічна Україна. Те, що МИ робимо!». Пише За Збручем. Організували цей тур представники компанії «Space logistics Ukraine». Компанію створив Дмитро Легеза влітку 2018 року для лобіювання розвитку космічних технологій в Україні та космічної галузі в цілому. Її керівник переконаний, що в нашій державі  багато амбіційних людей, які хочуть розвива...
Пригоди
15 лютого о 11:04 повідомили про пожежу, що виникла в складському приміщенні на вул. Бродівській, 44, у в м. Тернопіль. До ліквідації пожежі було залучено два відділення 1-ї державної пожежно-рятувальної частини та співробітники оперативно-координаційного центру – всього 10 чол. особового складу та 3 одиниці техніки. На місці події, для роботи в непридатному для дихання середовищі залучалась ланка газодимозахисної служби. Спільними зусиллями, о 11:26 рятув...
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!