Переконливі перемоги програмістів ТНТУ ім. І. Пулюя

У Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя нещодавно відбувся I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування ACM-ICPC 2018 (Association for Computing Machinery – International Collegiate Programming Contest).

Базою для проведення олімпіади було визначено комп’ютерні та наукові лабораторії кафедр факультету комп’ютерно-інформаційних систем. Задіяне апаратне та програмне забезпечення є одним з найпотужніших у Тернопільському регіоні.

Всеукраїнська студентська олімпіада з програмування – це щорічна система масових очних змагань у творчому застосуванні отриманих знань, умінь і навичок командної роботи з комп’ютерної алгоритмізації та створення ефективних програм серед студентських команд вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації.

Метою олімпіади є створення умов для формування і підготовки університетських команд для участі в командній студентській першості світу з програмування АСМ-ICPC. Олімпіада є складовою частиною відбіркових змагань Першості світу і проводиться за погодженими правилами. Всі учасники олімпіади реєструються як учасники Першості світу.

В олімпіаді взяли участь команди вищих навчальних закладів міста Тернополя та області (загалом 47 команд), зокрема: Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя, Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка, Тернопільського національного економічного університету, Галицького коледжу ім. В’ячеслава Чорновола, Технічного коледжу ТНТУ, Гусятинського коледжу ТНТУ, Зборівського коледжу ТНТУ. Також цьогоріч участь у Шкільному Дивізіоні змагань взяли 2 шкільні команди, представники Тернопільської гімназії ім. І. Франка.

Уже стало приємною багаторічною традицією, що програмні інженери, вихованці кафедри програмної інженерії під керівництвом тренера – старшого викладача кафедри комп’ютерних систем та мереж Петрик Оксани Юліанівни вкотре перемагають на 1 етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування серед вищих навчальних закладів міста Тернополя та області. Це вказує не лише на високий рівень математичної та ІТ-підготовки, але й сприятливий мікроклімат в колективі науковців і студентівта індивідуальні результативніформи роботи з обдарованою молоддю.

Слід зауважити, що залучення студентів до наукової роботи і проектів в рамках наукової спеціалізаціїтаміжнародної науково-освітньої кооперації IT-кафедр університету, зокрема кафедр програмної інженерії, комп’ютерних наук та комп’ютерних систем та мереж, передусім, індивідуальний підхід до роботи з обдарованою молоддю, поглиблене вивчення двох основних європейських мов, відбір і постійна підготовка студентів до участі у Всеукраїнськихта міжнародних олімпіадах, конкурсах, літніх і зимових школах, стажуваннях та академічній мобільності у провідних європейських університетах (реальні діючі спільні науково-освітні програми з провідними французькими, німецькими та польськими вищими навчальними закладами: Університет П’єра і Марії Кюрі Сорбона Париж 6, Університет Блеза Паскаля, Університет м. Шмалькальден, Люблінська політехніка та ін.) є визначальними чинниками, що в комплексі з основною освітньою підготовкою визначають високий рівень якості підготовки майбутнього програмного інженера та IT-фахівця. Саме тому і провідні IT-роботодавці найбільше зацікавлені у таких випускниках та такій підготовці, що здійснюється в ТНТУ. Студенти в цьому швидко переконуються. Беручи активну участь у таких заходах, вони набувають величезного практичного досвіду розв’язувати складні задачі, нестандартно мислити, коректно формулювати свої думки,досвіду командної роботи і головне – іти вперед і разом перемагати. З іншого боку, це також спілкування з майбутнім роботодавцем, отримання не надуманого, а реального уявлення про майбутню роботу. Для того, щоб досягти таких результатів, потрібно постійно шукати нові форми,підходи і мотивації фахової підготовки.

Вітаємо всіх учасників і переможців!

Склад команд-переможців:

І місце —TNTU_YeahBoi (9 розв’язаних задач), Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, кафедра програмної інженерії.

Переможці олімпіади – команда TNTU_YeahBoi

1.Заяць Володимир, гр. СП-51

2.Бармак Ігор, гр. СП-51

3.Заярний Микола, гр. СП-11

(тренер – старший викладач кафедри комп’ютерних систем та мереж Петрик Оксана Юліанівна)

ІІ місце — команда  TNPU_StackTrace (Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка)


Нагородження призерів олімпіади (команда TNPU_StackTrace, 2-місце)

ІІІ місце — команда TNTU_TNT (Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, кафедра програмної інженерії)


Нагородження призерів олімпіади (команда TNTU_TNT, 3-місце)

1.Зашко Богдан, гр. СП-31

2.Приведа Оксана, гр. СП-31

3.Борівець Богдан,гр. СП-31

(тренер – старший викладач кафедри комп’ютерних систем та мереж Петрик Оксана Юліанівна)

Команди-переможці І етапу нагороджені відповідними сертифікатами, а також зможуть представляти Тернопільську область на ІІ етапі олімпіади (1/4 світового фіналу).


Організатори та переможці олімпіади

У ІІ етап Всеукраїнської олімпіади також виходять наступні команди:

-HCTNTU_Team5 – команда Гусятинського коледжу Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя

-TNTU_Rangers – команда Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя

-TNPU_mathematic – команда Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка

-HCTNTU_Team4 – команда Гусятинського коледжу Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя

-ZC-TNTU_Prime - команда Зборівського коледжу Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя

-C_TC_TNTU_ICTeam – команда Технічного коледжу Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя

-TNTUCH_Comand_A – команда Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола

-TNEU_FCIT_Dream_Team – команда Тернопільського національного економічного університету.

Серед шкільних команд участь взяли дві команди, що представляють Тернопільську гімназію ім. І. Франка:

s_IFUGT_Eagles(x86) – у складі: Олександр Сергійович Струк, Андрій Олександрович Третьяков, Валерій Денисович Хілініч, Василь Олегович Барна(тренер).

s_IFUGT_StackOverFlow - у складі: Богдан Олегович Зозуляк, Мирослав Іванович Тригубець, Михайло Олегович Миколенко, Василь Олегович Барна (тренер).

Перемогу, та можливість представляти Тернопіль у 2-му етапі Всеукраїнської олімпіади з програмування, серед шкільних команд здобула команда s_IFUGT_Eagles(x86).


Реєстрація команд та жеребкування робочих місць


Відкриття олімпіади


Оголошення регламенту та правил проведення олімпіади


Командне розв’язування завдань

Вручення сертифікатів

ТНТУ новини_ТНТУ Тернопільський_націанальний_технічний_університет
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
Автор
12
(1 оцінка)
Викладення
12
(1 оцінка)
Актуальність
12
(1 оцінка)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань

Спорт
Після десятого поєдинку сезону, у якому тернопільська «Нива» програла вінницькій, у відставку подав Віталій Шумський. Днями команді представили нового наставника Олександра Стахіва, який до цього був помічником головного тренера. Деталі у сюжеті Інтб.
Суспільство
Упродовж січня – серпня 2018 року чисельність населення на Тернопільщині зменшилася на 4189 осіб. Чисельність наявного населення в області, за оцінкою, на 1 вересня 2018 року, становила 1048,1 тис. осіб, у тому числі в міських поселеннях – 472,9 тис. осіб та в сільській місцевості – 575,2 тис. осіб. Про це повдіомляють у Головному управлінні статистики області. Природний рух населення в січні – серпні 2018 року у порівнянні з відповідним періодом попереднь...
Суспільство
«Бейбі-бокси» від уряду, які вже встигли розкритикувати тернопільські матусі, не коштують 5000 гривень. Їх реальна вартість значно нижча. Про це під час прес-конференції розповів директор офісу UNOPS Андрій Буряковський. "Вдалось законтрактувати ці поставки за ціною 3 тисячі 377 гривень 80 копійок за одну коробку. В цю вартість входить, перш за все, сама коробка, її вміст, послуги по її пакуванню, пломбування і її транспортування до складу одержання", - за...
Суспільство
Реєстрацію шлюбу у Тернополі вже два місяці проводять у Палаці Культури “Березіль”. У соціальних мережах відгуки про нову локацію і позитивні і негативні.  В обласному управлінні юстиції наприкінці березня вперше офіційно заговорили, що місцевий Тернопільський міськрайонний відділ державної реєстрації актів цивільного стану, який працював у приміщенні на майдані Волі із 1965 року, виселяють. Виявилося, що власник приміщення – філія «Ощадбанку», виставила н...
Суспільство
Днями на товаристві з обмеженою відповідальністю «Спецавтоінвест» у селі Острів, Тернопільського району трапився нещасний випадок. Трагедія забрала життя 34-річного працівника виробництва. Наразі розслідування ще триває. Комісія обласного управління держапраці з’ясовує всі обставини та причини трагедії. Цьогоріч це вже десята смерть на робочому місці в нашій області, повідомляє Інтб
Суспільство
Студентські команди програмістів ТНТУ - найкращі в Україні. Вони перемогли у фіналі Всеукраїнської олімпіади з програмування ACM 2018, яка проходила 10 - 12 жовтня в місті Одеса. Команда студентів кафедри програмної інженерії Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя TNTU_YeahBoi у складі Бармака Ігоря, Заяця Володимира, Заярного Миколи отримала диплом I ступеня, а команда TNTU_TNT у складі Борівця Богдана, Зашка Богдана, Прив...
Суспільство
З 1 січня 2019-го року на пенсію у 60 років зможуть вийти тільки ті, хто заробив не менше 26 років стажу. Іншим доведеться трудитися до 63 і навіть 65 років. З 2019 року всі, хто заробив менше 15 років стажу, не можуть претендувати на пенсію. Як повідомляють "Новини України сьогодні", 60-річні українці, які в наступному році матимуть лише 15 років стажу, зможуть вийти на заслужений відпочинок в 65 років. Ті, у кого від 16 до 25 років стажу – в 63 роки. Пос...
Пригоди
Сьогодні (19 жовтня), близько 15 години, на автодорозі М-19 (Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече) поблизу с. Вигода, Заліщицького р-ну, Тернопільської області, патрульні виявили нетверезого водія вантажного автомобіля. Як повідомляє прес-служба патрульної поліції, інспектори зупинили вантажівку за порушення правил дорожнього руху. Перевіряючи документи патрульні помітили у водія ознаки алкогольного сп'яніння, а саме: різкий запах алкоголю з порожнини рота,...
Спорт
Учасники осіннього чемпіонату Гусятинщини з міні-футболу на кубок "Вірні збірній!" серед дитячих команд 2004 р. н. і молодших (загалом змагалося вісім команд) відвідали матч Ліги Націй між збірними України і Чехії, який відбувся 16 жовтня у Харкові. 104 особи вирушили у 2 спецвагонах з Тернополя у Харків і назад у потязі під назвою "Вірні збірній!". Віталій Остафійчук голова Федерації футболу Гусятинського району поділився враженнями: "Велике спасибі голов...
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!