• Головна
  • Злодій поцупив у тернополянки велосипед, який вона припаркувала в під’їзді багатоповерхівки
16:05, 11 травня 2018 р.

Злодій поцупив у тернополянки велосипед, який вона припаркувала в під’їзді багатоповерхівки

Злодій поцупив у тернополянки велосипед, який вона припаркувала в під’їзді багатоповерхівки

Штраф від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправні роботи на строк до двох років, або арешт на строк до шести місяців, або позбавлення волі на строк до трьох років загрожує жителю обласного центру за вчиненні протиправні дії.

Чоловік 1985 року народження викрав велосипед тернополянки, який вона припаркувала в під’їзді багатоповерхівки. Не захистив транспорт й трос-замок, за допомогою якого краянка намагалась захистити майно.

Поліцейські перевіряють причетність чоловіка до скоєння аналогічних злочинів.

Дії підозрюваного кваліфікували за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #крадіжка #велосипед
ТОП новини
Посилена мобілізація з 1 червня накриє молодших за 25 років і старших за 60 років чоловіків: ТЦК шукатиме за 2-а ознаками
"Град, негода і шквали 15 – 20 м/с": новий прогноз від синоптиків попереджає про дощ, грозу і сильний вітер
"Пенсійне посвідчення перестане діяти, нові правила на підході": в Україні скасовують безоплатний проїзд для пільговиків
"Залиште на 30 хвилин це на сковорідці – і нагар злізе сам": унікальний лайфхак для чищення без хімії й тертя
Оголошення