• Головна
  • Поблизу Тернопільської ОДА провели масштабний флешмоб (фото)
17:29, 11 травня 2018 р.

Поблизу Тернопільської ОДА провели масштабний флешмоб (фото)

Поблизу Тернопільської ОДА провели масштабний флешмоб (фото)

Масштабний флешмоб з нагоди Х ювілейного Всеукраїнського фестивалю «Цвіт вишиванки» відбувся 11 травня біля центрального входу в Тернопільську облдержадміністрацію, в якому взяло участь сотні працівників облради та ОДА.

Під час грандіозного флешмобу десятки школярів та красунь-українок від ансамблю танцю Тернопільської обласної філармонії у яскравому вишитому одязі танцювали під пісні про вишиванку. Інші учасники заходу - держслужбовці рядами стояли на сходинках біля адмінбудівлі, усміхалися та охоче підспівували. Окрім цього, неабияк вабили своїми вишитими сорочками хлопці-козаки, які тримали в руках кількаметрові зображення вишиванки.

— Мені сьогодні було дуже приємно одягнути вишиванку та приєднатися до інших учасників флешмобу. Скажу, традиційний український одяг не тільки несе в собі вагому для нашої нації символіку, але й нині надихає кожного з нас на працю. Національна вишивка, попри те, що ідентифікує нас як український народ, водночас, вселяє в людей надію у те, що самостійна соборна Україна тільки міцнітиме, — поділився голова Тернопільської облради Віктор Овчарук.

Варто зазначити, що перед початком флешмобу на фасаді облради та ОДА також вивісили величезну вишиванку розміром 20 м на 11 м, пишуть Тернополяни

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #флешмоб #вишиванка
Оголошення
live comments feed...