
14:04, 12 травня 2018 р.
На подіум у Тернополі вийшли моделі із вадами слуху (ФОТО)

У Тернополі дебютували вихованки школи-інтернату для дітей зі зниженим слухом.
– Сімнадцять років тому я працювала в Товаристві глухих, – пише Оксана Чмиленко у Facebook. – Ці люди стали мені рідними. Несміливість додавала вагань. Утім, якщо ця ідея знайшла місце в моїй голові, отже Кимось була туди вкладена, тому не могла не втілитися. Знайшла однодумців і пішла до інтернату. Ми набрали групу дівчаток і почали навчання. Олеся Струтинська, Наталія Голик, Настя Шкодзінська, Наталія Кулина, Надія Струк, Настя Микецей, Аня Посмітюх – ви – справжні красуні, дуже здібні, відкриті і щирі! Вірю, що це не була просто щаслива мить, яка минула – це початок!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
ТОП новини
Оголошення
00:00, 7 жовтня 2025 р.
10:46, 8 червня
11:19, 18 червня
16:59, 17 червня
11:30, 18 червня