![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
15:08, 13 травня 2018 р.
Як тернополяни вітають матусь зі святом? (відео)
![Як тернополяни вітають матусь зі святом? (відео) Як тернополяни вітають матусь зі святом? (відео)](/dist-assets/images/cap.jpg)
Традиційно в другу неділю травня святкують День матері. Це свято не вважається державним, тож офіційного вихідного у цю дату не має. Проте даний факт не заважає тернополянам висловлювати слова подяки матерям та дарувати квіти й подарунки.
Маленькі тернополяни розповідають, вже підготувати матусям святкові листівки. А ще на сайті Першого інтернет-телебачення Тернопільщини «МедіаТОР» дарують їм найщирі слова. Бажають щастя, здоров’я та дякую за кожен турботливий день.
Як тернополяни вітають матусь зі святом – дивіться у сюжеті «МедіаТОРу».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:01, 18 липня
23:22, 15 липня
12:27, 25 липня
16:50, 16 липня
10:48, 23 липня
live comments feed...