• Головна
  • Близько 28 тисяч тернополян вже уклали угоди з сімейними лікарями
17:31, 15 травня 2018 р.

Близько 28 тисяч тернополян вже уклали угоди з сімейними лікарями

Близько 28 тисяч тернополян вже уклали угоди з сімейними лікарями

Лише паспорт та індивідуальний податковий номер — усе, що потрібно жителям Тернопільщини для того, аби підписати декларацію із своїм сімейним лікарем. Зробити це рекомендують до 1 липня, адже тоді зміниться система фінансування, тобто заклади первинної ланки, які приєдналися до реформи, отримають виплати за медичні послуги за кожного пацієнта від Національної служби здоров'я України.

Та липень — це аж ніяк не кінцева дата підписання угоди. Процес укладання угод триватиме до кінця 2018 року.

— Тепер медична допомога не прив’язана до місця прописки, проживання чи розміру хабара. Кожен українець може вибрати терапевта, педіатра або сімейного лікаря у будь-якому медичному закладі, а гроші за ваше медичне обслуговування заплатить держава, — повідомляють на офіційному сайті МОЗ України .

Поки кампанія з вибору лікаря (процес вибору лікаря і укладення договорів) триває у пілотному режимі. Втім, у Тернополі населення є доволі поінформованим, тож усе відбувається дуже активно, кажуть медики. Зокрема, станом на кінець минулого тижня (11 травня) у Тернополі майже 28 000 пацієнтів вже обрали свого сімейного лікаря, пише "Тернополяни".

Усе відбувається швидко та без окремих черг в амбулаторіях сімейної медицини. Лікарям допомагають медсестри — 10 хвилин і справу зроблено.

Якщо ви досі вагаєтесь і не знаєте, якому лікарю довіритись, то розширену інформацію про усіх сімейних лікарів, які надають первинну медичну допомогу в КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги», їх освіту, досвід роботи та ін. можна отримати на сайті закладу у розділі «Лікарі центру» http://www.medical.te.ua/ua/doctors/1/category/182

Підписати декларацію з сімейним лікарем/дільничним терапевтом у нашому місті можна за наступними адресами: вул. Острозького, 6 - Амбулаторії №№1, 2, 3, 4; вул. Волинська, 40 - Амбулаторія № 5; вул. Петриківська. 25А - Амбулаторія № 6; вул. Золотогірська. 12 - Амбулаторія №7; вул. Ст. Бандери. 72 - Амбулаторія № 8; вул.Купчинського, 14 - Амбулаторії № 9, 1, 11, 12, 13; вул. Куліша, 7 - Амбулаторія № 14; вул. Курбаса, 6 - Амбулаторія № 15; вул. Бродівська, 50б - Амбулаторія № 16

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #лікарі #сімейні
Оголошення
live comments feed...