• Головна
  • На Тернопільщині водії привертали увагу до проблеми алкоголізму автопробігом (фото)
14:03, 19 травня 2018 р.

На Тернопільщині водії привертали увагу до проблеми алкоголізму автопробігом (фото)

На Тернопільщині водії привертали увагу до проблеми алкоголізму автопробігом (фото)

Колона автомобілів з надписом «Вибери життя» проїхала містами Тернопільщини. Таким чином автомобілісти привертали увагу до проблеми залежностей, а зокрема алкоголізму та наркоманії.

На Тернопільщині стартував проект «Вибери життя», який покликаний допомогти залежним людям. Розпочався проект з автопробігу.

«Спочатку ми хотіли привернути увагу людей до цієї проблеми. Колона наших автомобілів проїхала містами і селами області. Також ми пропонували допомогу людям, які мають певні залежності, а також їхнім родинам. Ми залишали свої контакти, готові прийняти звернення від людей і допомогти позбутися залежностей»,  – каже зз співорганізатор автопробігу «Вибери життя» Олег Коган.

Проблема алкоголізму та наркоманії в регіоні постійно загострюється, – констатують  в обласному наркодиспансері. За півроку в закладі з приводу алкогольної залежності лікувалося понад 13 тисяч осіб, з приводу наркоманії – понад півтисячі осіб. Лікарів насторожує збільшення залежних від наркотиків. Раніше з цією проблемо в регіоні майже не стикалися, а нині наркоманія охоплює все більше людей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #автопробіг #алкоголізм
Оголошення
live comments feed...