• Головна
  • В горах святкування випускного обходиться дешевше, ніж в тернопільських ресторанах
12:03, 22 травня 2018 р.

В горах святкування випускного обходиться дешевше, ніж в тернопільських ресторанах

В горах святкування випускного обходиться дешевше, ніж в тернопільських ресторанах

Тернополяни не покидають традиції святкувати випускний в ресторанах. Заплатити за таке задоволення доведеться від 400 гривень за одну особу. Хоча у школах сьогодні починають говорити про інший спосіб проведення такого вечора – до прикладу, поїздку у гори, яка обходиться дешевше.

– Нічого не маю проти відвідування ресторанів, але до атмосфери випускного можна додати трохи романтики, – каже Терену директор 6-ї школи Олександр Остапчук. – Поїхати у гори у цей вечір обійдеться дешевше. Ми у школі поки не практикуємо таких традицій, але все попереду.

Тернопільські ресторани за місце на бенкет хочуть від 400 до 550 грн. До прикладу, у ресторані «Оскар» місце коштує 400-470 грн, а замовити тамаду у закладі – в межах 200 доларів. Місце у Garden Hall вартує 500 грн, у «Сапсані» – 400-500 грн.

– Ми святкуємо випускний у ресторані «Галицький замок», – розповідає випускниця 4-ї школи Аліна Вітів. – Платимо по 800 грн. А загалом зібратись на випускний мені обійшлось близько 13 тисяч гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #гори #ресторани #випускний
Останні новини
ТОП новини
"Завтра тариф на електрику зросте у 2 рази": офіційно підтвердили нове подорожчання ціни за 1 кВт·год
"Українців змусять платити за газ по-новому, потрібно встигнути до 5 травня": скасували знижку на тариф за 1 кубометр
"Студенти 2-х категорій втратять відстрочку у 2026 році, нічого не врятує від мобілізації": кого влітку забере ТЦК
"Тариф на світло зросте на 80%": стало відомо, коли в Україні остаточно впровадять нові ціни за кіловат-годину
Оголошення