• Головна
  • Кубок України з футболу серед жіночих команд відбудеться у Тернополі
15:03, 25 травня 2018 р.

Кубок України з футболу серед жіночих команд відбудеться у Тернополі

Кубок України з футболу серед жіночих команд відбудеться у Тернополі

2 червня 2018 року на Тернопільському міському стадіоні за адресою проспект Степана Бандери, 15 відбудеться фінал Кубка України з футболу серед жіночих команд. Початок матчу о 18.00. год. Вхід вільний.

За підсумками матчів 1/2 фіналу, у заключному поєдинку сезону 2017/2018 років між собою зіграють команди – «Легенда-ШВСМ», Чернігів та «Житлобуд-1», Харків.

Організатори запрошують усіх вболівальників на фінальний матч у жіночому футболі сезону 2017/2018, — повідомили у міськраді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #жінки #футбол
Останні новини
ТОП новини
"ТЦК шукає 60-річних чоловіків з 5-ма професіями, щоб відправити служити у ці місця": пенсіонери і нові правила мобілізації
"Ціна на світло з 1 червня оприлюднена": уряд затвердив у 2 рази дешевший тариф, але за однієї умови
Закордонний паспорт більше не оформлять без цього документа: українцям пояснили нову важливу умову
"Пенсійне посвідчення перестане діяти, нові правила на підході": в Україні скасовують безоплатний проїзд для пільговиків
Оголошення