• Головна
  • Сотні тернополян проїхалися містом, щоб популяризувати здоровий спосіб життя (відео)
19:03, 27 травня 2018 р.

Сотні тернополян проїхалися містом, щоб популяризувати здоровий спосіб життя (відео)

 Сотні тернополян проїхалися містом, щоб популяризувати здоровий спосіб життя (відео)

Тернополянин Андрій Чарков до велопробігу залучив всю сім’ю. Разом з маленькою Настею, сином та дружиною проїхалися вулицями міста. Каже, вже не вперше бере участь у велоднях та різних змаганнях для велосипедистів.

Майстер з велоспорту Олександр Бірюков також прийшов на акцію разом зі своїми внуками.

– Все життя їжджу на велосипеді, найбільші пробіги понад триста кілометрів. Готую до участі в змаганнях з велоспорту дорослих. Але нині зі мною і малеча, їхати, звісно, не будуть, бо для них дистанція завелика, але в такому середовищі вчаться здоровому способу життя, – розповідає Олександр Бірюков.

Близько сотні тернополян, за словами голови Асоціації велосипедистів Тернопілля Антона Одобецького, зареєструвалося у велопробізі. Їхали містом десять кілометрів.

– Велодень – це всеукраїнська акція, у Тернополі проводиться традиційно, десять років поспіль. Цим заходом ми показуємо, що велосипедисти у місті є, ми велика сила і потрібно з нами рахуватися, – каже Медіатору Антон Одобецький.

Підтримує акцію учасник пробігу Назар Зелінка. На велосипеді їздить змалку. У Тернополі, каже, варто популяризувати велосипед та розвивати велоінфраструктуру.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #велосипед #здоров`я
Оголошення
live comments feed...