• Головна
  • За сприяння центрів зайнятості на Тернопіллі вже працевлаштували понад 700 колишніх воїнів
13:05, 30 травня 2018 р.

За сприяння центрів зайнятості на Тернопіллі вже працевлаштували понад 700 колишніх воїнів

За сприяння центрів зайнятості на Тернопіллі вже працевлаштували понад 700 колишніх воїнів

У місцевих центрах зайнятості Тернопільщини з початку 2018-го було зареєстровано 448 безробітних демобілізованих учасників АТО, з них 24 – мали інвалідність.

«Ці люди, які пережили жахіття війни, потребують особливої нашої уваги та підтримки, – сказав директор ОЦЗ Василь Олещук. – У співбесіді з кожним з них ми враховуємо ряд соціальних, емоційних, психологічних аспектів; кожному добираємо відповідну програму сприяння зайнятості з індивідуальним набором заходів і послуг. Усім їм надаються консультації з метою сприяння у працевлаштуванні, започаткування власного бізнесу, залучення до тимчасової зайнятості, щодо можливостей професійного навчання чи перенавчання за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття».

У 2018 році працевлаштували лише 66 колишніх воїнів, з них 3 – за умови компенсацій роботодавцям витрат єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, 2 отримали одноразову допомогу із безробіття для організації підприємницької діяльності. А 12 демобілізованих учасники АТО пройшли профнавчання. Після закінчення навчання 7 безробітних цієї категорії працевлаштовано.

До громадських та інших робіт тимчасового характеру залучено 5 осіб.

Загалом, починаючи з 2015 року до 1 травня 2018-го за сприяння центрів зайнятості області вдалося працевлаштувати 716 колишніх воїнів.

На початку травня для 247 демобілізованих учасників АТО продовжували шукати підходящу роботу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #військові #робота
Останні новини
Оголошення
live comments feed...