![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
13:31, 4 червня 2018 р.
У Тернополі постане романтичний пам’ятник (ФОТО+ВІДЕО)
![У Тернополі постане романтичний пам’ятник (ФОТО+ВІДЕО) У Тернополі постане романтичний пам’ятник (ФОТО+ВІДЕО)](/dist-assets/images/cap.jpg)
Біля центрального корпусу тернопільського педагогічного університету днями відкриють романтичний пам’ятник героїв “Лісової пісні” Мавки та Лукаша. Як розповів журналісту інтернет-газети “Про все” студент 4-го курсу факультету мистецтв Павло Гаврас, який є автором скульптури, це його дипломна робота. Курує проект відомий тернопільський скульптор Роман Вільгушинський.
Кожен бажаючий зможе сфотографуватись із новою скульптурною композицією, яка створена у формі невеличкої лавочки. Створювали її 4 місяці. З часом вона, ймовірно, стане візитівкою, тернопільського національного педагогічного університету.
Витрати на втілення скульптури відносно невеликі. Виготовлена вона з бетону. Кошти на матеріали виділив університет, пише "ПРО ВСЕ".
Герої з “Лісової пісні” Лесі Українки обрані не випадково. У педагогічному університеті навчається багато молоді. А де молодість – там кохання. От і вирішив після себе залишити добру згадку студент Павло Гаврас.
Щоб молоді люди цінували свої романтичні взаємини, поруч із літературними героями, є й інші, хоч і маленькі, проте… Когось вони розвеселять, а когось змусять задуматись ))
![У Тернополі постане романтичний пам’ятник (ФОТО+ВІДЕО), фото-1 У Тернополі постане романтичний пам’ятник (ФОТО+ВІДЕО), фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:01, 18 липня
live comments feed...