• Головна
  • Поліція шукає злодія, який "обчистив" квартиру в Тернополі (відео)
12:47, 5 червня 2018 р.

Поліція шукає злодія, який "обчистив" квартиру в Тернополі (відео)

Поліція шукає злодія, який "обчистив" квартиру в Тернополі (відео)

Працівники Тернопільського відділу поліції просять допомогти встановити особу зловмисника. Невідомого підозрюють у крадіжці з квартири на вулиці Лучаківського.

Подія трапилась 31 травня. Камери відеоспостереження зафіксували підозрюваного, повідомляє прес-служба ГУ НП в Тернопільській області.

Правоохоронці звертаються до краян: якщо ви впізнали дану особу або знаєте її місцеперебування, телефонуйте за номерами у Тернополі 27-11-70; або на лінію "102".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#розшук #крадіжка #поліція
ТОП новини
"Вночі на автовокзалі Тернополя замінили букви, що відбувається": допис тернополянина спричинив активне обговорення
"Ці 3 категорії пенсіонерів одержать збільшену пенсію прямо до 28 лютого": хто з літніх українців у списку?
"З 1 березня тариф на газ для українців буде таким": названо ціну за куб з початку весни, вартість газу для людей у 2025 році
"Сніг до даху прокопувати тунелем, могутній мороз у -30 градусів": синоптики сказали, чого дійсно чекати прямо завтра
Оголошення
live comments feed...