• Головна
  • Окремі тернопільські діти не мають навіть одягу та іграшок
12:00, 24 жовтня 2012 р.

Окремі тернопільські діти не мають навіть одягу та іграшок

Сім’ї, котрі за різних обставин опинились в складних життєвих ситуаціях, потребують матеріальної допомоги.

Сім’ї, котрі за різних обставин опинились в складних життєвих ситуаціях, отримали матеріальну допомогу.

Не усі малозабезпечені родини Тернопільщини мають достатньо грошей для достойного харчування чи лікування, не говорячи вже про необхідні для дітей канцтовари, одяг, іграшки та різне шкільне приладдя.

- В мене чоловік лежачий, він вже майже п’ять років лежить, творить, він в мене не ходить, хребет пошкоджений, Андрійко (син) також після операції, 2-3 роки, і справді нам потрібна допомога, бо нам дуже тяжко, розповідає ІНТБ Алла, мешканка села Городище, Козівського району.

Близько тисячі дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та вихованці малозабезпечених сімей отримали матеріальну допомогу в рамках щорічного благодійного марафону «Добро повертається».

Алла, мешканка села Городище, Козівського району: «ну допомагають дітям, до школи все дають, там якість гостинці на свята буває, взагалі дякую»

Допомагають потребуючим дітям та їх родинам спонсори і меценати.

Василь Щиренко, керівник одного із тернопільських підприємств: «ми сьогодні в даний час перерахували певну кількість грошей порядка десь 8 тисяч для цих діток і сьогодні ці подарунки будемо вручати на сцені обласного драматичного театру»

Наталія Найчук, начальник управління у справах сім’ї та молоді Тернопільської ОДА: «третій рік уже ми працюємо з цими людьми, і третій рік уже, фактично, ми нікого не просимо, вони самі підходять до нас і просять, щоб ми не забували включити їх до цього марафону. Як правило, це одні і ті ж меценати і спонсори, але люди, які закріплені за цим районом, за цими дітьми і навіть на протязі року, вони чим можуть тим їм і допомагають»

Загалом для дітей області на різні потреби зібрали близько мільйона гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"Потужна гроза насувається на ці області, такого не чекали навіть синоптики": куди суне мороз у -10 градусів, снігопад і дощ?
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Цих 100 000 чоловіків чекають у ТЦК прямо з 18 травня, названо ознаки потенційних мобілізованих": повістки і відстрочки
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
Оголошення
live comments feed...