Юрій Олійник: «Запропонована мною угода — це крок до утвердження демократії в суспільстві»

Для того, щоб обіцянки кандидатів у народні депутати перед виборами не стали пустим звуком після перегонів, щоб громада Тернополя мала змогу контролювати своїх обранців й одночасно — організовуватись, згуртовуватись, Юрій ОЛІЙНИК запропонував кандидатам, які балотуються в місті, підписати угоду. 

Сторонами цієї угоди є з одного боку — громадські організації міста, відомі й шановані люди Тернополя, журналісти, з іншого — кандидати в народні депутати, ,

— Влада ніколи не гарантуватиме суспільству реальну демократію, — каже Юрій Олійник. — Її потрібно будувати в державі самим! Для цього нам усім — кандидатам у народні депутати, і громаді Тернополя потрібно проявити волю до дій.

Юрій ОЛІЙНИК першим поставив підпис в угоді. Наразі угоду підписала низка громадських організацій. Жоден з кандидатів у депутати поки не погодився бути підконтрольним громаді Тернополя.

— Запропонована мною угода — це крок до утвердження демократії в суспільстві, коли громада має можливість контролювати владу. Які з кандидатів у народні депутати готові до цього, — покаже кількість підписів під угодою, — підкреслив Юрій ОЛІЙНИК.

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!