• Головна
  • В Тернополі шукають двох дітей, яких тато залишив вночі на автовокзалі, а сам "пішов бухати"
12:17, 15 червня 2018 р.

В Тернополі шукають двох дітей, яких тато залишив вночі на автовокзалі, а сам "пішов бухати"

В Тернополі шукають двох дітей, яких тато залишив вночі на автовокзалі, а сам "пішов бухати"

Допис про те, що двоє дівчаток, віком 8 і 9 років, пропали на тернопільському автовокзалі, поширюють в соцмережах небайдужі.

Про випадок у спільноту Матері в молитві написала Ivanna Myroniuk.

"Будь ласка , прошу про молитву і максимальний репост, щоб поліція швидко знайшла двох дівчаток 8 і 9 років , яких вкрали вчора вночі 00:30 в Тернополі на автовокзалі (тато пішов бухати і залишив дітей без нагляду в приміщенні автостанції - віз до мами , яка була на відпочинку) Дякую. Мій тато був одним з тих, що допомагав шукати дітей і нас повідомив про цей випадок, - того я і прошу про молитву за цих дівчаток", - йдеться в дописі.

За кілька годин пост має вже більше 200 репостів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#діти #зникли #шукають
Останні новини
ТОП новини
"З 1 вересня чоловіків без цього документа на вулицях хапатимуть ТЦК, людей перевірятимуть по-новому": мобілізація і ВЛК
"Зливи, грози і снігопад": в Україну рухається осіння погода, синоптики сказали про похолодання та дощі
"З 1 вересня ТЦК шукатиме першочергово 30 тисяч чоловіків із цими ознаками, їх призвуть на війну": мобілізація і ВЛК
"Зливи та грози ідуть в Україну, осіння погода суне з похолоданням": синоптики сказали, коли відступить аномальна спека
Оголошення