• Головна
  • Сертифікат на покращення житлових умов отримав ще один боєць з Тернопільщини
20:27, 18 червня 2018 р.
Важко повірити

Сертифікат на покращення житлових умов отримав ще один боєць з Тернопільщини

Сертифікат на покращення житлових умов отримав ще один боєць з Тернопільщини

Воїни, які захищали і продовжують захищати нашу Україну від східного окупанта, не залишаються поза увагою з боку органів державної влади. Держава забезпечила їм пільги, виплати, компенсації, дбає також про їхню реабілітацію та оздоровлення й працює над покращенням житлових умов для тих, хто цього потребує. Водночас, бійці отримують земельні ділянки. Для них процедура отримання є спрощеною та максимально доступною.

За два минулих роки у Тернопільській області виплачено компенсацію у розмірі понад 14 млн. грн. на придбання житла 21 особі з числа інвалідів війни І-ІІ групи та членів сімей загиблих внаслідок дій на східному фронті. Цього ж року для виплати компенсації на придбання житла 8 особам передбачено ще 6,3 млн. грн.

У неділю, 17 червня, під час проведення військово-історичного фестивалю «Чортківська офензива» очільник Тернопільщини Степан Барна вручив сертифікат на придбання житла у розмірі понад 628 тис. грн. 58-річному капітану Шіхмагомедову Гіясуддіну Абдулмаксимовичу, який є інвалідом війни ІІ групи.

«Це чоловік, який народився в Республіці Дагестан і який не чекав, коли його мобілізують, а за волею і покликом пішов героїчно захищати нашу землю від російського окупанта, за що йому безмежна вдячність та пошана», – наголосив Степан Барна, вручаючи сертифікат на отримання коштів.

Гіясуддін Абдулмаксимович пішов на Схід добровольцем. Тоді йому було 55-ть. Керував взводом 56-ої мото-піхотної бригади, через місяць його призначили командиром роти. Воював на Маріупольському напряму Донецької області.

У 2015 році Гіясуддін Абдулмаксимович отримав контузію. Довго лікувався і був комісований. У березні 2016-го отримав ІІ групу інвалідності. Сьогодні із сім’єю він проживає у селі Великі Чорнокінці Чортківського району.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сертифікат #житло #СтепанБарна
Оголошення
live comments feed...