• Головна
  • Андрій Садовий: «Державна влада бачить у містах не партнерів, а структури, які повинні їй підпорядковуватись»
10:57, 21 червня 2018 р.

Андрій Садовий: «Державна влада бачить у містах не партнерів, а структури, які повинні їй підпорядковуватись»

Поділитися власними кращими напрацюваннями та перейняти цікавий досвід інших міст – таке завдання проекту Ukraine Urban Talks , започаткованого Львівською міською радою. Днями його презентували у нашому місті. У рамках заходу Тернопіль та Львів обмінялися успішними кейсами, які вже реалізовані в обласних центрах.

На UrbanTalks говорили про стратегію розвитку сучасного, успішного міста , архітектурні принципи , популяризацію велосипедів та розвиток конференц-індустрії. Тернопіль став четвертим обласним центром, який приймав у себе Ukraine Urban Talks . Перед ним були Чернівці, Рівне та Житомир.

- Цей захід ми готували спільно з громадськими організаціями за сприяння Тернопільської міськради. Приїхали директор «Інституту міста», головний архітектор Львова, заступник міського голови з питань розвитку , спеціалісти з формування громадських просторів, велодоріжок тощо, - каже мер Львова Андрій Садовий.

Очільник міста Лева зауважив, що м іста живуть своїм життям. І в державі немає жодного органу, який би займався координацією місцевого самоврядування.

- На жаль, Асоціація міст цієї функції не виконує, а державна влада взагалі бачить міста не як партнерів, а як структури, що повинні їй підпорядковуватись. Тому я поставив собі за мету більше їздити по Україні і бути корисним для мерів, депутатів. Якщо ми перестанемо розвиватися, то в країні відверто буде біда. Адже міста, на моє переконання, - це такі термореактивні двигуни, що можуть вивести Україну на нову орбіту розвитку, - вважає лідер партії «Самопоміч» Андрій Садовий .

Ukraine Urban Talks планують провести в усіх обласних центрах України та містах, яким цікавий такий обмін досвідом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Садовий #міста #держава #партнери
Оголошення
live comments feed...