• Головна
  • Вулицями Тернополя розпочав курсувати перший комунальний низькопідлоговий автобус (фото)
13:02, 21 червня 2018 р.

Вулицями Тернополя розпочав курсувати перший комунальний низькопідлоговий автобус (фото)

Вулицями Тернополя розпочав курсувати перший комунальний низькопідлоговий автобус (фото)

Вулицями Тернополя розпочав курсувати перший комунальний низькопідлоговий автобус фірми MAN, нещодавно придбаний в Угорщині. Зважаючи на те, що даний громадський транспорт розрахований на 80 - 100 пасажиромісць,  наразі він здійснює рейси на одному із найбільш завантажених маршрутів у місті - №18.

Зі слів директора КП «Тернопільелектротранс» Андрія Мастюха, автобус пройшов усі митні процедури та технічний огляд, після чого був допущений до перевезення пасажирів. Комунальний автобус обладнаний валідатором. Також у салоні працює кондуктор.

Нагадаємо, до кінця року заплановано закупівлю ще декілька десятків великих міських автобусів та створення єдиної муніципальної транспортної компанії Тернополя.

До слова, інформація про усі закупівлі, які проводить КП «Тернопільелектротранс» відповідно до чинного законодавства, публікується на веб-порталі електронних публічних закупівель «Prozorro».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #низькопідлоговий_автобус
Останні новини
ТОП новини
"Українців змусять платити за газ по-новому, потрібно встигнути до 5 травня": скасували знижку на тариф за 1 кубометр
"Завтра тариф на електрику зросте у 2 рази": офіційно підтвердили нове подорожчання ціни за 1 кВт·год
"Студенти 2-х категорій втратять відстрочку у 2026 році, нічого не врятує від мобілізації": кого влітку забере ТЦК
"Тариф на світло зросте на 80%": стало відомо, коли в Україні остаточно впровадять нові ціни за кіловат-годину
Оголошення