• Головна
  • Завтра тернополяни мають перевести стрілки годинника на 60 хвилин назад (ВІДЕО)
14:00, 27 жовтня 2012 р.

Завтра тернополяни мають перевести стрілки годинника на 60 хвилин назад (ВІДЕО)

Як ми повідомляли, 28 жовтня тернополяни перейдуть на зимовий час. 

Вперше «літній» і «зимовий» порядок обчислення часу  введено в Англії в 1908 році для економії і раціональнішого розподілу електроенергії. На сьогодні на «літній» і «зимовий» час переходять понад 110 країнах світу. У лютому 2012 року Кабінет Міністрів України вніс на розгляд ВР проект закону "Про порядок обчислення часу на території України", яким передбачено введення часу другого часового поясу, київський час, без щорічного переведення годинникової стрілки. У разі схвалення законопроекту він набуде чинності з 1 листопада 2012 року.

Тернопільські лікарі радять більше  відпочивати, аби організм менше постраждав від переведення годинника.

– При переведенні годинника збивається біологічний ритм і організм починає давати збої. Людина починає більше хворіти. Нервова система страждає. Найважче переносити це все людям похилого віку. А зараз ще стало важче і людям середнього віку. Діти більш пристосовані до всього.  Важко переносять цей процес люди в яких слабка нервова система і хронічні захворювання. Найбільше складно тим, хто має серцево-судинні захворювання. Тому треба скоріше лягати спати, заспокоїтися, тобто не думати про це, - розповіла кореспондентам 0352.com.ua розповіла лікар Людмила Федірко.

Відео: ІНТБ

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
"Потужна гроза насувається на ці області, такого не чекали навіть синоптики": куди суне мороз у -10 градусів, снігопад і дощ?
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
В Україну мчить нестерпна спека, попереджають про температурні аномалії
Оголошення
live comments feed...