Тернополяни скаржаться на стан двору на Лесі Українки 27 (фото)

Тернополяни скаржаться на стан двору на Лесі Українки 27, Антоніна Сімаченко

Тернополяни скаржаться на жахливий стан двору на вулиці Лесі Українки 27. Старі радянські каруселі та знищена дорога вже давно потребують ремонту.

За словами жителя будинку Андрія Онукевича, мешканці кілька разів збирали підписи на ремонт, але безрезультатно. Як стверджує чоловік, дорожнє покриття на проїжджій частині зруйноване, а від бордюру майже нічого не залишилось.

— Дорога біля будинку не ремонтувалася вже багато років. Мешканці вже не раз збирали підписи на ремонт, але все це безрезультатно. І ще одна проблема є. На території двору ростуть старі берези, от відповідні служби їх обрізали, а гілки забрати забули. Так вони й лежать на дитячому майданчику. Гойдалки в аварійному стані, тому діти там майже не граються, — повідомив Добі тернополянин Андрій Онукевич.

Крім того, у дворі немає місця де могли б паркуватися автомобілі, тому водії залишають транспорт просто на території дитячого майданчика або біля входу в під'їзд.

Як стверджують у ЖКГ, коштів на ремонт двору на вулиці Лесі Українки 27 не виділено, оскільки, прибудинкову територію не внесли в титульний список капітальних ремонтів житлового фонду міста на 2018 рік.

Тернополяни скаржаться на стан двору на Лесі Українки 27 (фото), фото-1 Тернополяни скаржаться на стан двору на Лесі Українки 27 (фото), фото-2 Тернополяни скаржаться на стан двору на Лесі Українки 27 (фото), фото-3
Тернопіль двір скарга
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі