
13:10, 27 червня 2018 р.
У Тернополі працює 81 підприємство з іноземними інвестиціями

Нідерландсько-український бізнес-форум «Співробітництво з Нідерландами» відбувся у Тернополі. Участь у заході взяли нідерландські компанії та їх офіційні представники в Україні, що працюють у галузях рослинництва, тваринництва, харчової та легкої промисловості, енергоефективності, сфери послуг тощо.
На запрошення Посольства Королівства Нідерландів в Україні відвідав бізнес-форум і міський голова Тернополя Сергій Надал.
«Сьогоднішній форум – це унікальна площадка, де наші нідерландські друзі можуть ознайомитися з економічним потенціалом Тернополя та інших міст, налагодити ділові контакти з партнерами, - зазначив очільник Тернополя. - Розвиток позитивного інвестиційного клімату є однією з головних цілей міської ради Тернополя. Адже кожне створене підприємство – це додаткові кошти до місцевого бюджету. Досі нам вдавалося працювати так, щоб іноземні та українські інвестори залишалися задоволеними і, при цьому, вигравав Тернопіль. Адже ми граємо у єдиній команді. Інвестор отримує можливість інвестувати кошти в стабільне місто, стабільну економіку і розраховувати на реально прогнозовані надходження».
Міський голова також додав, що у Тернополі працює 81 підприємство з іноземними інвестиціями. Підприємці з 28 країн світу вкладають гроші у Тернопіль. І це один з найкращих показників в Україні. До п’ятірки основних країн-інвесторів входять Естонія, Бельгія, Польща, Німеччина та Італія.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...
Коментарі