• Головна
  • Цьогоріч на Тернопільщині четверо випускників склали ЗНО на 200 балів (відео)
10:31, 5 липня 2018 р.

Цьогоріч на Тернопільщині четверо випускників склали ЗНО на 200 балів (відео)

Цьогоріч на Тернопільщині четверо випускників склали ЗНО на 200 балів (відео)

ЗНО на максимум. Випускниця Ковалівської загальноосвітньої школи руйнує стереотип, що освіта  у селі гірша. Марія Чупа найкраще серед цьогорічних випускників Тернопільщини знається на  біології. Це доводять її 200 балів із незалежного оцінювання. Каже, до тестування готувалася ретельно, та неабияк завдячує наставниці за успіх

– Мою вчительку з біології звати Лариса Андріївна. Своїм успіхом я завдячую саме їй, адже вона вклала свій час і знання, аби навчити, – розповідає Марія.

Далі дівчина планує вступати до медичного вузу. Мріє стати хірургом або стоматологом.

– Медичну сферу обираю не випадково. Моя мама медик, брат навчається у медичному вузі, тому я також хочу займатися цією справою. Хочу стати хорошим хірургом або стоматологом.

200 балів з хімії отримав випускник Бучацького колегіуму ім. Святого Йосафата Ярослав Нечесний. Хлопець  жодного дня не займався з репетитором, а через закручені питання у тестах, ледь не допустив кількох помилок, але все ж впорався.

– Був тест на електрохімію, а я її не люблю. Тому текст для мене був складний і закручений. Також була одна задача, яку я спочатку розв’язав неправильно, але потім побачив свою помилку. Добре, що залишив собі багато часу на перевірку. Інакше не мав би 200 балів, – розповідає Медіатору Ярослав.

Хлопець також планує обирати медичний або хімічний напрямок. Каже, документи подаватиме відразу у 7 вузів, а далі вирішить що йому цікавіше. Також медиком планує бути випускниця Тернопільської спеціалізованої школи № 3 Катерина Симко. Дівчина отримала 200 балів з української мови та літератури.

Загалом цьогоріч на Тернопільщині четверо випускників склали ЗНО на 200 балів. Завдяки таким показникам область увійшла до трійки лідерів за підсумками незалежного оцінювання.

– Окрім наших відмінників, ми маємо великий показник дітей, які здали ЗНО більше як на 190 балів. У порівнянні з минулим роком цей показник зріс у 2 рази, – розповідає начальник управління освіти Тернопільської ОДА Ольга Хома.

Аби випускники-відмінники продовжували навчання в нашій області, чиновники обіцяють бонуси. При вступі у місцевий виш молоді люди матимуть додаткову стипендію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #ЗНО #випускники

Коментарі

Оголошення
live comments feed...