• Головна
  • На Тернопільщині затримали серійного велосипедного злодія
11:43, 5 липня 2018 р.

На Тернопільщині затримали серійного велосипедного злодія

На Тернопільщині затримали серійного велосипедного злодія

Два велосипеди впродовж двох днів викрав 35-річний чортківчанин, і це лише його останні «здобутки». Аби кримінальні походеньки не продовжував, поліцейські його затримали та помістили в ізолятор тимчасового тримання.

Останнє чим відмітився злодюга – це поцупив велосипед у підлітків, які сиділи на зупині громадського транспорту. Чоловік, будучи в нетверезому стані, спочатку попросив хлопців велосипед покататися, а ті відмовили, без дозволу сів на двоколісник і поїхав.

Затримали крадія того ж дня. Велосипед у нього вилучили. Скоєне поліцейські кваліфікували за частиною 2 статті 186 Кримінального кодексу – грабіж вчинений повторно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #злодій #велосипед
ТОП новини
Гроза і град вдарять із лютою силою в цих областях України, дощ і потужний вітер накриють авто: де буде холод у -3 градуси
"Бронювання від мобілізації скасують для 3-х категорій чоловіків, ТЦК мобілізує їх і відправить на війну": повістки, мобілізація
ТЦК ідуть з терміновими перевірками у ці місця по чоловіків, лише 8 категорій осіб чіпати не будуть: мобілізація, ЗСУ (ВІДЕО)
Худоба тероризує селище на Тернопільщині, дійшло до крові: люди просять владу про допомогу (ВІДЕО)
Оголошення
live comments feed...