
09:34, 10 липня 2018 р.
Замість води "чай", і газ ледве горить: в Тернополі скаржаться на якісь комунпослуг (фото)

Про це у Facebook написав Wolodymyr Grycyna.
"Я щось не розумію. За що оплачувати? Вода ганебної якості, як її використовувати? Газ ледве горить... які оплати? Спершу надайте відповідні послуги, а пізінше виставляйте рахунки!" - написав чоловік.
"...і кружка води закипає пів години(((((", - додає Mariana Vojtovich.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
фото: Wolodymyr Grycyna
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
00:00, 7 жовтня 2025 р.
10:16, 11 червня
10
10:16, 11 червня
1
10:25, 16 червня
3