• Головна
  • На Тернопільщині піймали 2 нетверезих таксистів
14:03, 16 липня 2018 р.

На Тернопільщині піймали 2 нетверезих таксистів

На Тернопільщині піймали 2 нетверезих таксистів

За три місяці перевірки перевізників патрульні виписали 579 протоколів про порушення. З них 2 на водіїв таксі, які виїхали на зміну нетверезими.

З 20-го квітня 2018 року на території України системно проводився комплекс цільових заходів «Перевізник» з метою посилення контролю за безпекою дорожнього руху під час перевезення пасажирів, запобігання виникненню надзвичайних подій під час здійснення таких перевезень та додержання законодавства в зазначеній сфері, повідомляє прес-служба патрульної поліції Тернопільської області.

По закінченню заходу, працівники управління патрульної поліції в Тернопільській області оглянули 2372 транспортних засоби, якими надаються послуги з перевезення пасажирів, з них 116, які використовуються для перевезення організованих груп дітей.

Було складено 579 адміністративних матеріалів відносно водіїв, які здійснюють пасажирські перевезення. Найбільша кількість порушень — 73 адміністративні матеріали — відхилення від визначеного маршруту руху автобуса.

Також, патрульні виявили 14 фактів керування маршрутними транспортними засобами без відповідних документів і 23 — керування автобусами, які не пройшли обов’язковий технічний контроль. Було виявлено і водіїв таксі з ознаками алкогольного сп’яніння – 2 – на них складено протокол за ч. 1 ст. 130 та передано на розгляд в суд.

За ст. 128 (випуск на лінію транспортних засобів, технічний стан яких не відповідає встановленим вимогам або без необхідних документів, передбачених законодавством) - складено 14 адміністративних матеріалів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#патрульні #порушення #таксі #транспорт

Коментарі

Оголошення
live comments feed...