• Головна
  • Неподалік Тернополя ліквідували небезпечне кубло
11:19, 17 липня 2018 р.

Неподалік Тернополя ліквідували небезпечне кубло

Неподалік Тернополя ліквідували небезпечне кубло

16 липня рятувальники аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення двічі залучалися для знешкодження небезпечних комах, що оселились в небезпечній близькості від людей, в селищі Велика Березовиця Тернопільського району.

Зокрема, на вул. Трудова, 12, на території приватного домогосподарства черговим вилучено кубло ос, а на вул. Чорновола, 20, на горищі господарської будівлі вилучено кубло шершнів.

Представники ДСНС працювали в захисних костюмах із дотриманням необхідних заходів безпеки. Вилучені гнізда з небезпечними комахами вивезено за межі житлової зони.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #кубло #шершні #рятувальники
ТОП новини
"Несамовите похолодання та холоднющий дощ вперіщать з дикою силою в Україні, іде злива і холод": куде пре сніг і мороз?
"ТЦК шалено шукає чоловіків із такими 3-ма професіями, знайдуть і призвуть навіть 59-річних": мобілізація, штрафи, повістки
Снігопад і похолодання вжахнуть в Україні, вперіщить грозовий дощ і лютий холод: де вдарить негода на Різдво Богородиці?
Жахливе похолодання і дощ вразять Україну у вересні, ці області затопить крижана злива: де буде снігопад і мороз на свято?
Оголошення