• Головна
  • Виступ тернопільського дитячого хору справив фурор у Румунії
11:45, 17 липня 2018 р.

Виступ тернопільського дитячого хору справив фурор у Румунії

Виступ тернопільського дитячого хору справив фурор у Румунії

На офіційній сторінці школи у Фейсбук 8 липня з`явилася інформація про успіх дитячого хору «Барви» на міжнародному конкурсі в румунському місті Ясси.

« Виступ наших вихованців, без перебільшення справив фурор, зал вибухнув оваціями... Адже серед всіх колективів (а це хори з Іспанії, Румунії, Молдови, Китаю) він вирізнявся особливою харизмою, самобутнім, оригінальним виконанням... », - вказано в дописі.

Підготовкою хору займалася Ірина Черноус . Одна із її підопічних (Надія Сачко) цього червня вже представляла Тернопіль на міжнародному конкурсі в Греції.

« Після виступу нашого хору відразу ж посипались пропозиції від організаторів та директорів Міжнародних конкурсів та фестивалів (Молдова, Румунія, Китай, Іспанія, Португалія...), які особисто запрошували керівника Ірину Черноус відвідати з колективом "Барви" їхній фестиваль... »

У конкурсі хор виборов II премію, виконавши українську народну пісню "Щедрик" в обробці Леонтовича .

Тим часом громадськість не полишає тривога за майбутнє музичної школи 1. Поширюється інформація про наміри влади розпочати будівельні роботи на місці будівлі школи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...