• Головна
  • Перша літня юридична школа «ЛІДЕР ПРАВА – 2018» стартувала на ЮФ
11:05, 18 липня 2018 р.

Перша літня юридична школа «ЛІДЕР ПРАВА – 2018» стартувала на ЮФ

Перша літня юридична школа «ЛІДЕР ПРАВА – 2018» стартувала на ЮФ

Незважаючи на те, що надворі літо і студенти та учні, викладачі та вчителі мають чудову нагоду відпочити від навчальної буденності, юридичний факультет ТНЕУ гостинно вітає у своїх стінах молодих, амбітних, креативних, наполегливих та цілеспрямованих учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Тернопільської, Львівської, Рівненської, Хмельницької та Волинської областей які стали слухачами Першої Літньої юридичної школи «ЛІДЕР ПРАВА – 2018», в рамках роботи якої відбуваються цікаві лекції, захопливі майстер-класи, унікальні тренінги та воркшопи.

Перший день діяльності школи розпочався із знайомства із деканом юридичного факультету, заступниками декана та ознайомчої екскурсії юридичним факультетом. Учасники мали унікальну можливість послухати лекцію про усі тонкощі юридичної професії від декана факультету Сергія Володимировича Банаха та побувати на психологічному тренінгу-самопрезентації, який проводила заступник декана юридичного факультету Оксана Євгеніївна Коваль. Чудовим та атмосферним завершенням першого дня стало знайомство слухачів школи із нашим неповторним Кирилом Богданюком, студентом 4 курсу, який володіє мистецтвом енкаустики. Усі бажаючі мали змогу спробувати себе у цьому виді мистецтва та створити свої перші шедеври.

Наступний день був присвячений адміністративному праву. Представники патрульної поліції провели лекцію та майстер-клас на тему «Що робити, якщо ти став свідком правопорушення?».

На завершення другого дня учасники літньої школи відвідали Головне управління Національної поліції у Тернопільській області, де мали можливість ближче познайомитися із діяльністю патрульної поліції.

Середа – день, присвячений міжнародному праву розпочався із лекції професора Андрія Антоновича Фліссака, який ознайомив слухачів школи із поняттям міжнародної економіки та поділився власним досвідом роботи закордоном. Продовженням цього дня став воркшоп із підписання міжнародної угоди, проведений кандидатом юридичних наук, доцентом кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права Яриною Михайлівною Жукорською. Третій день завершився візитом у Тернопільський міськрайонний суд, де учасники мали змогу ознайомитися із його функціонуванням та провести власне судове засідання.

У четвер слухачі школи ближче ознайомилися із цивільним правом. Розпочався цей день із лекції на тему: «Цивільні правочини», яку прочитав доктор юридичних наук Іван Романович Калаур.

Після цього слухачі школи мали змогу побувати учасниками судового процесу та змоделювати власне судове засідання із підготовленої наперед фабули. Роль суддівської колеги виконали Наталія Василівна Штурма (начальник відділу діяльності у сфері запобігання і протидії корупції прокуратури Тернопільської області), Петро Петрович Гуменний (суддя Тернопільського міськрайонного суду) та Андрій Васильович Яворський (адвокат). Завершенням цього дня став майстер-клас із написання позовної заяви від Андрія Васильовича Яворського.

Останній день функціонування школи присвячений кримінальному праву. Він розпочався із ознайомчої лекції про діяльність правоохоронних органів від Юрія Олександровича Пілюкова. Після цього учасники мали нагоду побувати на майстер-класі від експертів із НДЕКЦ із складання дактилокарти. Продовженням цього дня став тренінг із використання поліграфа «Детектор брехні». Останнім випробуванням для учасників школи стало завдання із стрільби у тирі.

На завершення останнього дня відбулося урочисте вручення сертифікатів про успішне проходження Літньої юридичної школи «ЛІДЕР ПРАВА – 2018».

Дорогі випускники Літньої школи, дякуємо Вам за висловлену довіру, за ваші щирі посмішки та душевну теплоту. За такий короткий період часу ви стали невід’ємною частинкою дружньої сім’ї юридичного факультету, і, незважаючи на те, яку стежку ви для себе обирете у майбутньому, на юридичному факультеті ви завжди будете бажаними гостями.

Від щирого серця бажаємо Вам наснаги, оптимізму, віри у власні сили та підкорення подальших вершин на життєвому шляху. Ви – юні, амбітні, розумні, креативні, чесні, наполегливі, цілеспрямовані та неймовірно талановиті. Пам'ятайте, що історію творять особистості, сильні, рішучі у своєму прагненні досягти великих цілей. Саме у ваших руках майбутнє України!

До нових зустрічей! Успіхів Вам!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ТНЕУ #новини_ТНЕУ #тернопільський_національний_економічний_університет

Коментарі

Оголошення
live comments feed...