• Головна
  • У Тернополі стала відома дата найочікуванішої мистецької події осені
11:16, 19 липня 2018 р.

У Тернополі стала відома дата найочікуванішої мистецької події осені

У Тернополі стала відома дата найочікуванішої мистецької події осені

Театральна афіша повідомляє, що XVI Всеукраїнський фестиваль «Тернопільські театральні вечори. Дебют» розпочнуться 16 вересня і триватимуть до 23 вересня 2018 року.

«Тернопільські театральні вечори. Дебют» — всеукраїнський фестиваль молодої режисури, творче змагання професійних театрів із України, ближнього й далекого Зарубіжжя. Започаткований 1999 у місті Тернополі.

Ініціатор проведення та організатор — Тернопільський обласний український драматичний театр імені Тараса Шевченка (нині академічний театр), співорганізатори — Міністерство культури і туризму України, НСТДУ, управління культури Тернопільської ОДА.

Проводять у Тернополі щороку; присвячений вшануванню пам'яті Леся Курбаса. Учасники — професійні театральні колективи з виставами молодих режисерів (вік — до 40 років).

Всеукраїнський фестиваль молодої режисури «Тернопільські театральні вечори» має на меті пошук талановитої, новаторської молодої режисури і проходить щороку наприкінці вересня — початку жовтня, привертаючи до себе дедалі більшу увагу як вітчизняних, так і зарубіжних театрів, пише "Тернополяни".

Нагороди фестивалю присуджуються в номінаціях: за найкращу режисуру, за найкращу акторську роботу першого і другого плану, за найкращий сценічний ансамбль, за найкращу сценографію, музичне оформлення, пластику, за високу акторську майстерність і вірність професії тощо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #театральні_вечори #дата

Коментарі

Оголошення
live comments feed...