• Головна
  • Після реконструкції відома альтанка біля Тернопільського ставу може змінитися
16:32, 19 липня 2018 р.

Після реконструкції відома альтанка біля Тернопільського ставу може змінитися

Після реконструкції відома альтанка біля Тернопільського ставу може змінитися

Зa oстaнні рoки альтанка, яка розташована біля озера в Тернополі, пoчaлa інтенсивнo зсуватись, тож її будуть оновлювати.

—Зовсім недавно було виявлено, що альтанка, яка розташована праворуч від Тернопільського замку, має нахил протяжністю в 10 сантиметрів. Фахівці здійснили технічне обстеження споруди та виявили, що вона знаходиться в аварійному стані. В радянські часи, коли споруду будували, архітектори не врахували, що встановлюють її на насипному ґрунті. Альтанку доцільніше було би збудувати на нормальній основі, яка є дещо далі. Як бачимо зараз, з роками під впливом води відбувся зсув землі, що й призвело до викривлення архітектури, — повідомив заступник міського голови Леонід Бьцюра.

Леонід Олексійович наголосив, що після реконструкції альтанка біля замку може змінити зовнішній вигляд.За словами заступника, реконструкцію споруди будуть здійснювати після того, як буде проведено низку експертиз.

—Окрім переміщення споруди на іншу територію, альтанку можуть розширити, дещо видозмінити її дизайн. Мабуть, у кінці серпня – на початку вересня спеціалісти розбиратимуть альтанку для приведення її в належний вигляд. Наразі ми замовили технічну експертизу щодо здійснення водовідведення у сквері Яна Тарнавського і прилеглої до альтанкитериторії. Фахівці зараз працюють над тим, щоб усунути причину деформації садово-паркової споруди,— розповів Леонід Бицюра.

Заступник наголосив, що окрім реконструкції альтанки, відбудеться і відновлення підпірної стінки навколо острівка «Чайка», яку планують завершити вже до серпня, пише "Тернополяни".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #альтанка #зміни #став

Коментарі

Оголошення
live comments feed...