• Головна
  • Організаторам феєрверків на "Острівку кохання" виписали аж 255 грн штрафу
19:05, 21 липня 2018 р.

Організаторам феєрверків на "Острівку кохання" виписали аж 255 грн штрафу

 Організаторам феєрверків на "Острівку кохання" виписали аж 255 грн штрафу

Про це пише Kateryna Boyko на своїй сторінці у мережі "Facebook".

"Отже, що вчора відбулося?... Спокійно, без емоцій, самі факти.Група людей , яка з дітьми гуляла в парку, як і тисячі інших тернополян 20 липня 2018 р. приблизно о 22:02-22:03 год почули вибухи від салютів і самі салюти в 100 м від себе. Причому десяткам людей на голову прилітали уламки незрозумілої субстанції (фото додається).Не відкладаючи люди зателефонували на 102, бо вкотре при спілкуванні з правоохоронними органами чуємо фрази типу "ну ви ж не зверталися..." Отже, з десяток дзвінків на 102 було.

Крім того група людей, які є членами громадського формування охорони порядку, попрямували в те місце, де пускали феєрверки і встигли заблокувати на виході людей, які намагалися винести з стрівка кохання , що в парку Шевченка, та погрузити в припаркований поруч (в парку!!) автомобіль на рівненській реєстрації декілька великих ящиків з різними касетами, батарейками, пультами, та тубусами від салютів, що швидше нагадували артилерійські снаряди.Отже, тернополяни, які зібралися там, а їх підійшло вже не менше 20 чоловік - небайдужих людей , не дала підприємцям винести речі, які є доказами вчиненого ними правопорушення.

Дочекавшись поліції, не дивлячись на тиск, який чинили замовники, які прибігли "рятувати ситуацію" аж з самого ресторану "Максим", які погрожували людям, порушники погрузили все добро в автомобіль і під супроводом людей доправили все до міського відділу поліції, де був складений протокол про адміністративне правопорушення, виписаний штраф в розмірі аж 255 грн. ( при вартості замовлення 16000 тисяч за салют, сума штрафу не є суттєвою), всі салютні установки вилучені, описані, сфотографовані, не стільки поліцією, скільки самими небайдужими громадянами. Тепер зустрінемось в суді, куди обов'язково в якості свідка закличемо замовників, які мали б понести найбільшу відповідальність, так як виконавець замовлення приватний підприємець Звєрковський Михайло Васильович з м.Дубно в принципі не міг знати про рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради про заборону фейєрверків та салютів в м.Тернополі. Напевно жоден місцевий підприємець не брався за таку "халтуру", знаючі про наслідки. Можливо саме тому і подарунок імениннику, який святкував день народження в ресторані "Максим" в той вечір, не розклали перед самим закладом, а сховали подалі в парк, знаючи про негативні наслідки.

Отже, порушено громадський порядок, порушено заборону, встановлену локальним нормативним актом, виданим виконавчим комітетом органу місцевого самоврядування, що є обов'язковим до виконання на даній території... Обов'язково будемо висвітлювати і контролювати цю справу аж до логічного завершення. Так само маємо робити з наливайками та гральними закладами, які діють в Тернополі. А тепер саме цікаве, вишенька на торт, так би мовити... Замовником святкового салюту є Надвиничний Олександр Анатолійович, 1980 р.н., який таким чином вирішив зробити подарунок дорогому другу Тарасу Демкурі на день народження... Звісно, іменник і гадки не має про всі ці перипетії, і прочитає про це лише з екрану свого планшету. Але мені хотілося б почути його думку з цього приводу. Як на 5-й рік війни з російським окупантом, попри офіційну заборону на запуск салютів , плюнувши на закон, мораль та етичну сторону справи, так звана "еліта суспільства" дозволяє собі так зухвало переступати через людей? Я не згадую вже про хлопців з ПТСР, які прийшли з війни, але не повернулися, про це написано не раз, про їхнє ставлення та реакцію на салюти, я хочу зараз акцентувати увагу на тих, хто вчора безпосередньо опинився під тими залпами в парку, коли на голову і під ноги людям, в тому числі дітям прилітали уламки феєрверків. Я хочу акцентувати увагу на дітях, які перелякалися, перебуваючи в той момент в парку.Чи понесуть відповідальність замовники? Чи в нас як завжди все вирішується... ?Мені цікаво чи патрульні затримали вчора в дрова п'яного Надвиничного Олександра, який посадив за кермо свого лексуса так само в дрова п'яну супутницю, яка ледве їхала за кермом... Чи в нас карають за водіння в нетверезому стані лише "простих смертних" тернополян?

І на завершення хочу нагадати, що хлопці на сході щодня гинуть за те, щоб ми з вами будували правову державу, де дотримуються законів і де всі рівні перед законом, а те, що ми маємо зараз - не варте того, щоб вони віддавали свої життя. Це так, якщо без емоцій....", - пише Kateryna Boyko.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #феєрверки #штраф

Коментарі

Оголошення
live comments feed...