• Головна
  • Тернопільські програмісти створять інтерактивну карту дерев`яних церков Тернопілля
14:40, 23 липня 2018 р.

Тернопільські програмісти створять інтерактивну карту дерев`яних церков Тернопілля

Тернопільські програмісти створять інтерактивну карту дерев`яних церков Тернопілля

Колектив Благодійного фонду MagneticOne.Org разом із фахівцями MagneticOne Municipal Technologies приступили до роботи над проектом «Інтерактивна карта дерев’яних храмів Тернопільщини».

Розробники кажуть , що вже за кілька тижнів інформацію про сакральні дерев’яні пам’ятки, розташовані на роздоріжжі Поділля, Волині та Галичини, можна буде побачити на дисплеї свого смартфону. Що сприятиме сплануванню мандрівок та полегшить пошук найближчої до своєї місцевості дерев’яної церкви.

На офіційному сайті Magneticone.org. зазначено:

«Першим кроком на шляху реалізації проекту стане створення актуальної бази даних дерев’яних храмів Тернопільської області з системою параметрів, які описують кожен об’єкт (адреса, рік початку та закінчення будівництва, відомості про архітектора, час реконструкції та перебудови, архітектурний стиль, цікаві відомості з життя храму, його ґрунтовний опис та максимально потужний, в тому числі архівний, блок фотографій). Над чим зараз вже і працюємо».

Заплановано створити публічний картографічний веб-додаток, який відображатиме розташування усіх дерев’яних храмів Тернопілля на одній електронній карті.

Розробники стверджують, що подальший розвиток проекту передбачає трансформацію новоствореної бази даних у середовище картографії платформи ArcGIS, яка дозволить пошарово відображати дерев’яні храми Тернопільщини на веб-карті у розрізі районів.

Саме з допомогою партнерів, компанії “MagneticOne Municipal Technologies”, в даному ресурсі будуть використані найсучасніші методи картографування та інформаційних технологій, що вильється у становлення доступного інструменту фіксації, обліку, систематизації, збереження та візуалізації інформації про дерев’яні храми Тернопільщини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Інтерактивна #карта #церков.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...