• Головна
  • Юна тернополянка перемогла на міжнародному конкурсі у Польщі
17:00, 1 листопада 2012 р.

Юна тернополянка перемогла на міжнародному конкурсі у Польщі

На півдні Польщі , біля  мальовничих схилів Бескидських гір, на березі Живецького  озера з 25 по 29 жовтня відбувся Міжнародний фестиваль- конкурс  дитячої і молодіжної творчості «Зорі осені -2012». Два насичених конкурсних дні, незабутня фестивально-конкурсна  атмосфера, велика конкуренція - у фестивалі брали участь представники багатьох країн : Росії, Польщі, Білорусії, Молдови, Румунії, Чехії, Словаччіни.

Україну представляла тернополянка, 13-річна Крістіна Крутиголова, учениця Тернопільської обласної профспілкової школи мистецтв. Вона виборола І місце у номінації естрадний вокал.

Це не перша перемога для юної співачки. Крістіну у цьому році відзначили на відомому конкурсі «Молода Галичина» (лауреат) та на дніпропетровському конкурсі «Барвистий віночок» (третє місце).

Як говорить викладач  Наталія Клименко: «Для учня справжня перемога – вміння подолати дитячі  комплекси, повірити в себе, полюбити всією душею українську пісню. А для вчителя найбільша нагорода бачити щасливі очі дітей».

«Наша задача – продемонструвати  собі  і світу, що українське мистецтво і культура співу на високому рівні. Умови для навчання і підготовки дітей до конкурсів  створені чудові. Нашою школою постійно «по-батьківськи» опікуються профспілки і обласне управління культури. Маємо великі плани, на досягнутому не зупинимося»,- каже директор школи Марія Семків.

     

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...