• Головна
  • Чому у Тернополі не карають водіїв маршруток, які не дають квитків пасажирам?
10:03, 24 липня 2018 р.

Чому у Тернополі не карають водіїв маршруток, які не дають квитків пасажирам?

Чому у Тернополі не карають водіїв маршруток, які не дають квитків пасажирам?

У Тернополі контролери почали "полювання" на пасажирів без квитків. Декого навіть оштрафували.

При цьому інформації про покарання водіїв – жодної, зауважує блогер Марко Клевець.

"А де ота сотня попереджених, один оштрафований і тисячі інших пасажирів мають взяти квитки? У водія? Нібито і правильно. А ось в управлінні транспорту, комунікацій і ще трішечки зв’язку Тернопільської міської ради закликають пасажирів вимагати квитки у водіїв.

А ось тут, шановні, дозвольте трішечки пригальмувати на крутому повороті. А чому це я повинен щось у водія вимагати? Коли ось цей водій заїжджає на заправку і оплачує там 20 літрів пального, то він потім бігає по усій заправці за якимось працівником і вимагає, щоб той йому те пальне залив у бак? Чи він його отримує без усіляких вимог, тому що заплатив гроші.

То чому нема інформації, що за безквиткових пасажирів не те щоб оштрафували, а хоча б попередили якогось водія? А ось якби їх таки почали штрафувати і то постійно, щодня, щогодини, кожного рейсу, тоді пасажирам не довелося би у водіїв щось вимагати.

Чому, зайшовши у тролейбус, я даю гроші і отримую квиток, а у маршрутці маю його вимагати? Вибачте мені, шановне управління транспорту, комунікацій і ще трішечки зв’язку, це водій повинен вимагати, щоб я взяв квиток. А не я маю псувати собі нерви за свої ж гроші. Бо у файному місті Тернополі у не менш файних тернопільських маршрутках як заведено? Прокинувся водій зранку у хорошому настрої, смачно поснідав і першим п’ятьом пасажирам таки видасть квиток. А якщо настрій у нього зіпсований дощовим липнем, то пасажири повинні чомусь той квиток вимагати. Таки дуже дивні речі відбуваються у тернопільських маршрутках. Таке відчуття, що у нас усе поставили з ніг на голову і люди, які платять гроші ще й винні", – розмірковує Марко Клевець.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#квитки #маршрутки

Коментарі

Оголошення
live comments feed...