• Головна
  • Через підвищення ціни на хлор вартість води в Україні зросте мінімум на 2-3%
14:29, 24 липня 2018 р.

Через підвищення ціни на хлор вартість води в Україні зросте мінімум на 2-3%

Через підвищення ціни на хлор вартість води в Україні зросте мінімум на 2-3%

ПАТ "Дніпроазот" відновив роботу, і хлор зараз надходить у водоканали України. Проте через підвищення ціни на хлор, вартість води в Україні зросте мінімум на 2-3% незалежно від розміру міст.

Про це розповіла віце-президент Асоціації водоканалів України Ольга Бабій.

- Підвищення ціни на хлор вплине на кожного споживача в Україні, тому що за рахунок збільшення вартості хлору вартість води зросте мінімум на 2-3% незалежно від розміру міст. Коли ми говоримо про їхнє ("ДніпроАзоту") монопольне становище, то вони де-факто не визнаються монополістом, вони просто є монополістом і тут треба буде з цим щось робити. Це рішення по "ДніпроАзоту" повинні ухвалювати компетентні органи, зокрема Антимонопольний комітет і СБУ, оскільки це питання національної безпеки, – розповіла Бабій.

Вона також зазначила, що тепер в Україні серйозно замислилися над тим, щоб компанія "ДніпроАзот" не залишалася надалі монополістом.

- Ми зробимо висновки. І будемо налагоджувати імпорт, створювати резерви і мати імпортовані контракти для запобігання таким наслідкам у майбутньому, – сказала віце-президент Асоціації водоканалів України.

Вона додала, що ситуація з "ДніпроАзотом" оживила дискусію про те, які є альтернативи очищенню води хлором.

- Я думаю, що ми зробимо хороші висновки, терміново залучимо науку, визначимо типи очищення води для різних міст України та реалізуємо це через програму "Питна вода", – розповіла Бабій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Україна #Тернопіль #вода #вартість #хлор

Коментарі

Оголошення
live comments feed...