
10:48, 25 липня 2018 р.
У Тернополі біля "білого" дому утворився гейзер (відео)

Через безперервну зливу, яка розпочалася вночі, вулиці Тернополя затопило.
Чимало вулиць підтоплені, зокрема навпроти приміщення ОДА з’явився “гейзер”. Про це у Facebook написав Volodymyr Petryshyn.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:37, Вчора
11:37, Вчора
18:05, 20 червня
16:59, 17 червня
10:31, 13 червня