• Головна
  • Тернополяни повідомляють про нові плями від нафтопродуктів на тернопільському озері
13:31, 25 липня 2018 р.

Тернополяни повідомляють про нові плями від нафтопродуктів на тернопільському озері

Тернополянин Петро надіслав у редакцію фото забрудненої нафтопродуктами води Тернопільського ставу.

Як вдалося з'ясувати, Державною екологічною інспекцією у Тернопільській області за короткий період часу доводиться констатувати факт забруднення Тернопільського ставу відходами нафтопродуктів, який відбувся 23 липня 2018 р. Візуальним обстеженням встановлено забруднення поверхневих вод площею 3 тис.м². На цей раз версія про забруднення ставу пересувними транспортними засобами відпала. Інспекцією запропоновано управлінню житлово-комунального господарства та благоустрою Тернопільської міської ради в терміновому порядку організувати обстеження дощових мереж з метою встановлення джерела забруднення нафтопродуктами.

Тернопільського міського голову приписом від 24.07.2018 р. Інспекцією зобов'язано у відповідності до п.5) ст.10 Водного кодексу України організувати роботи, пов'язані з очищенням Тернопільського ставу від нафтопродуктів із залученням до цієї роботи підприємств, установ та організацій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#забруднення #став #нафти
Останні новини
ТОП новини
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
"З 1 липня пенсію максимально збільшать для цих категорій українців": виплати зростуть дуже сильно вже незабаром
"70-річним пенсіонерам сильно підвищать виплати, попереду добряче зростання пенсій": названо єдину умову
Оголошення