• Головна
  • У Тернополі на 15-го квітня внаслідок потрійної ДТП постраждав водій "Опеля" (ФОТО)
19:06, 25 липня 2018 р.

У Тернополі на 15-го квітня внаслідок потрійної ДТП постраждав водій "Опеля" (ФОТО)

У Тернополі на 15-го квітня внаслідок потрійної ДТП постраждав водій "Опеля" (ФОТО)

Аварія трапилась сьогодні, 25 липня, на вулиці 15-го квітня - перехрестя Бойчуків.

Про це журналісту 0352.ua повідомили у патрульній поліції Тернополя.

Потрійна ДТП сталась за участі автівки "Пежо", "Опель" та "ВАЗ". Внаслідок автопригоди постраждав 49-річний водій "Опеля", який є винуватцем аварії.

Зазначимо, що потерпілий отримав ЗЧМТ, забій грудної клітки та забійну рану голови. На місці події працювала слідчо-оперативна група.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #аварія #потерпілий #водій
Останні новини
ТОП новини
"Ціна на світло з 1 червня оприлюднена": уряд затвердив у 2 рази дешевший тариф, але за однієї умови
"ТЦК шукає 60-річних чоловіків з 5-ма професіями, щоб відправити служити у ці місця": пенсіонери і нові правила мобілізації
"Пенсійне посвідчення перестане діяти, нові правила на підході": в Україні скасовують безоплатний проїзд для пільговиків
"Залиште на 30 хвилин це на сковорідці – і нагар злізе сам": унікальний лайфхак для чищення без хімії й тертя
Оголошення