• Головна
  • Більш ніж 40 жителів Тернопільщини підхопили небезпечну хворобу
20:02, 27 липня 2018 р.

Більш ніж 40 жителів Тернопільщини підхопили небезпечну хворобу

Від початку місяця в області зареєстрували понад 150 випадків присмоктування (укусів) кліщів. З них в 41 людини виявили після цього бореліоз (хворобу Лайма).

Саме збудники цієї небезпечної недуги переносять кліщі. Такі дані повідомляє Тернопільський обласний лабораторний центр.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #кліщі #хвороба_Лайма

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"А так можна було?": працівницю ТЦК, яка заробляла тисячі доларів на ухилянтах, довелося двічі звільняти з роботи через корупцію
"В Україну пре шалене похолодання і гроза, дощ та злива суне з лютою потужністю": прогноз налякав навіть синоптиків
"ТЦК негайно вирушає у 4 місця по чоловіків з перевірками, повістки масово чекають на людей": мобілізація, документи
"Повістки та жорсткі штрафи від ТЦК терміново накриють українців, на вулицях обиратимуть людей": мобілізація, покарання
Оголошення
live comments feed...