• Головна
  • Громадський туалет "мільйонерів" з'явився в Тернополі
13:48, 30 липня 2018 р.

Громадський туалет "мільйонерів" з'явився в Тернополі

Тернопільський ресторатор Михайло Гросуляк похвалився тим, що його син відкрив в місті «найкрутіший громадський туалет».

«Мій молодший син  Віталік вирішив відкрити ну просто супер європейські послуги в туалетному бізнесі. Він зробив все так потужно і скоро. Я не чекав, до речі, від нього прояв такого таланту, він сам взявся за це все», - написав на своїй сторінці у Фейсбук ресторатор.

Тоулет розташований ліворуч від центрального входу до головної будівлі ринку.

«Там дуже складно було, бо стеля замокла, протікала, це територія колишньої піцерії “Лімонті”. На місці цього закладу він взяв оренду і хотів для жінки  Зені, відкрити бізнес. Йому був цікавим саме цей напрям, бо в Тернополі, скажімо “порядного” туалету, немає».

За словами ресторатора, йому є чим пишатися, адже там усі умови на «5+», усе виконано в білих кольорах, унітази — кращі, ніж вдома.

«По-перше, я йому порадив, кажу: «Віталік, якщо ти робиш, то не забувай за людей з обмеженими можливостями»… Якось зайшов, і кажу: “Віталік, та звідси не хочеться виходити”. Кругом бардак, побитий асфальт, калабані такі гидкі місцями. А тут заходиш - все в білих кольорах, просто як в рай зайшов», — пише Михайло Гросуляк.

«… були певні питання з дирекцією, бо, мені здається, що їм і було трохи стидно, що вони мають такі прості туалети, а тут зробили просто шедевр».

За його словами, громадський туалет не могли відкрити більше трьох місяців, адже постійно були якісь перепони, втім з часом усе вирішилось.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Громадський #тоулет #з'явився.

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...