
14:28, 2 серпня 2018 р.
В Україні розпочали процес відключення аналогового телебачення (відео)
Процес вимкнення аналогового телевізійного мовлення розпочато. У Києві та Кіровоградській області вже від сьогодні аналогове телебачення не працює. Повністю відключити аналоговий сигнал в Україні планують до травня 2019 року.
Деталі у сюжеті Тв4
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:00
ТОП новини
Оголошення
11:19, 18 червня
11:38, 23 червня
18:06, 20 червня
10:31, 13 червня
18:05, 20 червня
